pirmadienis, gegužės 17 d.
Pašalpos: apsimetelė „vieniša mama” išsidavė „Facebooke“
tiesa.com

Apsimetinėdama esanti „vieniša mama“, kirpėja dirbanti ir netgi dalį verslo turinti Nicola Joy iš Jungtinės Karalystės (JK) neteisėtai pasisavino dešimtis tūkstančių svarų. Apgavystė buvo išaiškinta po to, kai moteris savo vestuvių nuotraukas paviešino „Facebook" paskyroje, - skelbė itv.com naujienų portalas.

Kilus įtarimų, kad N. Joy apsimetinėja esanti vieniša mama, tyrėjai rado 4 moters nuotraukas jos „Facebook“ paskyroje, kurioje ji vilki vestuvinę suknelę. Su socialinėmis pašalpomis susijusias apgavystes tiriantys asmenys nustebo, kad moteris ne tik turi partnerį, bet ir spėjo oficialiai ištekėti.

Jos vyras Garis Joy „Facebook” socialiniame tinkle taip pat išreiškė savo meilę „nuostabiajai žmonai" antrųjų vestuvių metinių proga.

N. Joy prisipažino esanti kalta, jog neteisėtai pasisavino £43 tūkst. Moteriai paskirta bausmė 12 mėn. kalėti buvo atidėta dviems metams, nes ši turi rūpintis savo mažamečiu vaiku. Jai taip pat buvo paskirta atlikti 200 val. neapmokamų viešųjų darbų.

Teisėjas Rhysas Rowlandas sakė, kad apsimetelė specialiai nepranešė apie šeimos aplinkybių pokyčius. Per beveik trejus metus moteriai buvo sumokėta didelė suma pašalpų, kurių gauti ji neturėjo teisės.

2015 06 24 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt