ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Pasikorusi rasta trylikametė mergaitė galimai buvo išnaudojama patėvio
tiesa.com
facebook nuorauka

Pasikorusios rastos trylikos metų mergaitės Amber Peat žūties tyrime nauji posūkiai: mergaitė 01:30 ryto savo patėvio buvo pažadinta plauti grindų.

Mergaitė itin nesutarė su šeima dėl nuolatinių ginčų apie tvarką namuose.

Mokytoja pasakoja: “Amber pasakojo, kad jos tėtė vis norėjo ją pažeminti, padaryti, kad visi iš jos juoktųsi. Man buvo itin neramu, kad Amber buvo emociškai išnaudojama savo tėvo.”

Ji pasakojo, kad Amber atėjo pasiskųsti, jog savo patėvio Danny Peat buvo pažadinta vidurį nakties ir jai buvo liepta eiti plauti grindų, nes dienos eigoje mergaitė nesugebėjo pabaigti kasdienių darbų.

Kartą ji buvo priversta į mokyklą neštis knygas paprastame pirkinių maišelyje o ne savo įprastinėje kuprinėje - tokia bausmė jai buvo skirta už pamestą kaklaraištį.

Mokytoja taip pat pasakojo kaip mergaitė į mokyklą buvo apvilkta baisiomis, per didelėmis sportinėmis kelnėmis, nes pamiršo įdėti uniformines kelnes į skalbimo mašiną.

Amber kūnas buvo rastas Hedgerow 2015 metais, po to, kai mergaitė tris dienas buvo dingusi iš namų Mansfielde, Nottinghamshire. Jos mama Kelly Peat pasakojo girdėjusi užsitrenkiančias priekines duris netrukus po dar vieno šeimyninio barnio Gegužės 30 dieną, tyrime liudijęs praeivis pasakojo matęs nupasakotos išvaizdos mergaitę lendančią į krūmus šalia Savo namų. Praėjus 8 valandoms nuo Amber dingimo jos mama paskambino policijai. Tame tarpe mama spėjo ir su patėviu nuvažiuoti į Tesco - pavalgyti vakarienės.

Dar viena iš mergaitės mokytojų pasakojo, kad Amber prasitarus, jog bijo eiti namo, yra skambinusi jos mamai. “Mergaitė paniškai bijojo eiti namo, nes mokykloje pametė savo paltuko diržą. Turėjau skambinti jos mamai ir pažadėti, kad tikrai rasime diržą”.

Mokyklos darbuotoja Emma Dunn pasakojo, kad Amber buvo maloni, smagi mergaitė, tačiau šalia tėvų jos charakteris pasikeisdavo, atrodydavo išsigandusi ir pasimetusi.

Tyrimas tęsiamas

2019 02 06 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt