ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
Paskelbtas didelis cheminių medžiagų nuotekis, gyventojų prašoma likti namuose
tiesa.com
priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos nuotrauka

Kelias, vedantis per pramoninį rajoną Esekse, buvo uždarytas įvykus „dideliam incidentui“, kurį sprendžia Esekso apygardos priešgaisrinė ir gelbėjimo tarnyba.

Vietos gyventojams buvo liepta likti namuose po to, kai, kaip pranešama, virš Esekso pakibo „garų ir dūmų debesys“.

Keli keliai buvo uždaryti, kol įvykį tiria ugniagesių ekipažai. Netoliese gyvenantiems žmonėms buvo liepta nedaryti langų ir durų.

Priešgaisrinės tarnybos atstovas sakė: „Šiuo metu mes esame cheminio įvykio vietoje, esančiame Vakarų Thurrock mieste.

Kontrolės operatoriai šią popietę gavo pranešimus apie dūmų ir garų debesį po reakcijos, susijusios su pramoniniais chemikalais.

Avarinės tarnybos dirba įvykio vietoje. Gaisrininkai dislokavo pavojingų medžiagų padalinį, kad nustatytų reakciją sukėlusias chemines medžiagas.“

Dėl šio įvykio vietinės autobusų paslaugos buvo atidėtos.

Antrame priešgaisrinės tarnybos pranešime apie 8.15 val. Rašoma: „Šeši gaisrinės automobiliai atvyks 8.30 val., kad perimtų įvykio vietos priežiūrą iš ekipažų, kurie atvyko anksčiau."

Jei gyvenate netoliese, įsitikinkite, kad esate uždarę langus bei duris.

Pramonės parke, kuris yra Temzės pakrantėje, gyvena daugybė verslininkų, įskaitant „Industrial Chemical Group Ltd“ ir „Proctor & Gamble“ darbuotojus.

Pramoninių chemikalų grupės atstovas šiandien nekomentuos situacijos, tačiau teigė, kad pranešimas bus paskelbtas vėliau.

2020 01 07 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt