ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Patarimai, kaip pirmą būstą įsigyti nepermokant
tiesa.com

Pirmą kartą perkant nekilnojamąjį turtą Didžiojoje Britanijoje paprastai mus domina įvairūs variantai, kaip galima būtų sutaupyti ir įsigyti nekilnojamojo turto žemiau rinkos kainos.

Aukcionas, iš pirmo žvilgsnio, atrodo kaip labiau priimtinas variantas, nei įprastas įsigijimas pasinaudojus nekilnojamojo turto agentūros paslaugomis. Kainos aukcione gali būti 10-20% žemesnės nei atviroje rinkoje. Pagrindiniai pirkėjai – profesionalūs statytojai, tačiau aukcione gali sėkmingai dalyvauti ir paprastas žmogus.

Esminis ir sudėtingiausias dalykas esant tokiam pirkimo būdui – tai proceso greitis. Aukciono katalogai paprastai yra prieinami likus kelioms iki aukciono. Pirkimas įvyksta tiesiog aukciono salėje. Vėliau jūs sumokate depozitą ir jums lieka visai nedaug laiko (paprastai iki 28 dienų) įforminti pirkimą. Būtent todėl jam reikia kruopščiai pasiruošti iš anksto. Jums reikia surasti aukcionų sąrašą; įdėmiai susipažinti su pateiktais lotais (objektų numeriais); apžiūrėti nekilnojamąjį turtą (geriausia tai daryti su specialistu), norint įvertinti visus trūkumus ir galimus sunkumus, susijusius su ateityje vyksiančiu remontu ir perplanavimu; pasikonsultuoti su notaru ir nekilnojamojo turto paskolų specialistu.

Nekilnojamojo turto paskolų specialistas turi patikrinti paskolos finansavimo galimybę, tai reiškia gauti iš banko „mortgage agreement in principle“. Svarbūs dalykai yra ne tik jūsų pajamos ir kredito reitingas, bet ir pats būstas. Yra tam tikri nekilnojamojo turto tipai, kuriems bankas nesuteikia paskolos.

Taip pat jūs turite rasti notarą, kuris atidžiai susipažins su namo dokumentais, esančiais pas aukciono vedėją, o po pirkimo įformins viską per 28 tam skirtas dienas.

Visas šis pasiruošimas pareikalaus nemažai laiko ir pinigų. Jūs turėsite sumokėti pasamdytiems specialistams nepriklausomai nuo to, ar jums pasiseks aukcione ir jūs sugebėsite įforminti pirkimą per trumpą laiką.

Aukcione parduodamas nekilnojamas turtas gali turėti specifinių savybių ir problemų. Tai gali būti nestandartinis projektavimas, prasta atraminių konstrukcijų būklė, teismo sunkumai ir t.t. Profesionalūs vystytojai, perkantys nekilnojamąjį turtą savo lėšomis, turi patirties ir žinių, padedančių jiems sėkmingai įveikti tokius sunkumus. Nepatyrusiems pirkėjams (First Time Buyer) daugelis iš jų gali tapti neįveikiamais.

Pavyzdžiui, jei jūs laimėjote varžytynėse, jau aukciono dieną jūs turėsite sumokėti 10% kainos, už kurią jūs įsigijote nekilnojamąjį turtą. Jei per ateinančias 28 dienas jūs negalėsite teisingai įforminti visų dokumentų ir gauti banko pinigus, jūsų pirkimas bus anuliuotas, o jūsų 10% depozitas pereis aukciono namams.

Nekilnojamojo turto pirkimas aukcione – labai sudėtingas ir rizikingas reikalas. Objektyviai įvertinkite savo galimybes prieš šį nelengvą „žygį“.

Skambinkite telefonais 01304268934, 07852829016 arba užpildykite formą

tinklapyje www.YourMortgageAdvisor.info 

ir mes pas pasistengsime jums padėti. 

2018 02 01 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt