antradienis, lapkričio 24 d.
Patėvis, nužudęs savo vienerių metukų amžiaus įdukrą, vykdys bent devyniolikos metų trukmės laisvės atėmimo bausmę
tiesa.com
pixabay.com

Dvidešimtmetis Martinas Johnsonas, Sheffieldo mieste dirbęs virėju, buvo paliktas prižiūrėti savo įdukros ir per trumpą laiką sukėlė vaikui eibę sužalojimų, kurie baigėsi dviejų metukų sulaukti nespėjusios Erin mirtimi.

Pasak teismo, mirtini sužalojimai galėjo būti sukelti purtymo, tąsymo ir panašių veiksmų. Mergaitę jis buvo sužeidęs ir anksčiau. Pats vyras teigė, kad jo įdukra parkrito jiems bežaidžiant.

Mergytei buvo sulaužyta ranka, 10-tyje vietų skilo stuburas, jos veidas ir kūnas buvo nusėti mėlynių, kraujavo į smegenų apsiaustą. Smegenys buvo patinusios, Erin kraujavo į abiejų akių obuolius. M. Johnsonas apkaltintas žmogžudyste ir du kartus sukeltais tyčiniais sunkiais sveikatos sužalojimais.

Teisėjas skyrė vyrui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmę su minimaliu devyniolikos metų tarifu, teigdamas, kad mergaitės patėvis tyrimo metu nei karto neparodė besigailintis dėl to, kas įvyko.

DCI Steveas Whittakeris teigė, kad šis nusikaltimas - kraupiausias, kurį jam teko matyti per 32 metus karjeros. “Jis nusipelno kiekvienos akimirkos iš tų 19-kos metų, kuriuos praleis kalėjime. Tai vyras, kuris rado savyje jėgų sulaužyti mažulytės mergytės ranką, o ligoninėje teigti, kad ši nukrito nuo sofos. Tai vyras, atsakingas už 27 mėlynes ant jos mažulyčio kūnelio, negana to, vėliau ją dar ir nužudęs”.

2019 02 09 11:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt