penktadienis, spalio 23 d.
„Pavartojęs narkotikų kokteilio su savo mama“ mirė penkiolikmetis
tiesa.com
twitter nuotrauka

Teigiama, kad 34 metų amžiaus Holly Strawbridge savo sūnui Tyleriui Peckui ir jo draugams davė morfino ir kitų vaistų, nes jie gėrė alkoholį ir uostė aerozolius virtuvėje.

15-metis berniukas mirė nuo perdozavimo, miegodamas savo namuose Salcombe mieste, Devone. Antrasis narkotikus tą vakarą vartojęs 15-metis ir kitas vaikino draugas jį negyvą rado kitos dienos pavakarę. Plymouth Karališkąjame Teisme vykusiame teismo posėdyje prokurorai teigė, kad penkių vaikų mama H. Strawbridge manė, kad narkotikų parūpinimas sūnui yra pagalba sprendžiant gyvenimo problemas.

Vienas iš Tailerio draugų teigė, kad šeimos namai Plimute buvo žinomi kaip „gera vieta pasilinksminti“.

Peteris Coombe'as, pradėdamas teismo, sakė: „Jūs galėjote pamanyti, kad bet kuris iš tėvų, turinčių bent lašą dėmesio savo vaikų gerovei, padarys viską, kas yra jų jėgose, kad vaikas negalėtų daryti šių dalykų." Bet ji tai darė su savo sūnumi ir jo draugu".

Strawbridge nepripažino kaltės. Atsakovė taip pat paneigė dar du kaltinimus dėl žiaurumo dviejų berniukų atžvilgiu.

„Tai liūdna ir tragiška byla, susijusi su visiškai išvengiamu jauno žmogaus mirtimi, - tęsė P. Coombe.

„Tai labai neįprastas atvejis, asmuo, kuris vaikui tiekė narkotikus, kuriuos jis vartojo, buvo jo motina, tai - kaltinamoji Holly Strawbridge.

Ji liko su juo ir draugu, dar vienuolikmečiu berniuku, jų namų virtuvėje, vartodama alkoholį, kvėpuodama aerozolių dujomis ir vartodama narkotikus, įskaitant dviejų ypač pavojingų vaistų kokteilį.

Jie buvo išrašyti jai dėl medicininių priežasčių, tačiau tą vakarą ji tiesiog smaguriavo jais kartu su dviem berniukais. Taileris anksti nuėjo miegoti ir, deja, niekad neprabudo".

Jis taip pat teigė, kad berniuko motina ne tik toleravo jo narkotikų vartojimą, bet ir aktyviai šį skatino.

Iki atsidurdamas mamos virtuvėje Taileris jau buvo suvartojęs tabletę narkotiko, žinomo MDMA pavadinimu. Kaltinamoji berniukams taip pat davė vaistų: „Oramorph“ - skystų vaistų, kurių sudėtyje yra morfino ir „Gabapentin“.

Paaugliai taip pat vartojo „Valium“ ir skausmą malšinančius vaistus „Cocodamol“.

Be to, jie gėrė alkoholį.

Kol kas spaudoje nėra skelbiama, kokia bausmė pranašaujama vaiką pražudžiusiai motinai.

2019 12 04 20:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt