sekmadienis, spalio 25 d.
Paviešinta pirma Šv. Pauliaus katedroje tragiškai žuvusios imigrantės nuotrauka
tiesa.com

Paviešinta pirmoji tragiškai praėjusį trečiadienį Šv. Pauliaus katedroje žuvusios moters nuotrauka. 23-ejų Lidia Dragescu mirė vietoje nukritusi iš 30 metrų aukščio esančios Šventosios galerijos.

Kaip paaiškėjo, Lidia Dragescu buvo „graži ir protinga” jauna mergina, ką tik pradėjusi biomedicinos studijas Rytų Londone. Jauna moteris užsimušė trečiadienį ryte, 10:30 val. nelaimingo atsitikimo liudininkais tapo dešimtys „šoke” likusių turistų.

Kaip pasakojo gedinti merginos motina, 44-erių Isabela Dragescu, Lidia buvo pasišventusi katalikė ir svajojo tapti smegenų chirurge.

Motina pasakojo, kad trečiadienį ryte Lidia namus paliko kaip įprasta, o atsisveikinant motina manė, kad dukra išvyko į paskaitas. Kaip vėliau paaiškėjo, Lidia Dragescu nusprendė aplankyti savo mėgstamą vietą tarp turistų populiarioje Šv. Pauliaus katedroje.

„Ji buvo nepaprastai gražus žmogus, geriausia dukra ir draugė. Visi ją mylėjo. Ji buvo talentinga, kūrybinga ir norėjo mokytis, valandų valandas skaitydavo ir klausydavosi klasikinės muzikos. Ji buvo tobula, nekaltas angelas, kuris mėgo lankytis Šv. Pauliaus katedroje”, - pasakojo skausmo kankinanti motina.

Lidia kartu su motina, dvyniu broliu Vladu ir jaunesniuoju broliu Gabrieliumi į Londoną atsikraustė prieš penkis metus.

Motina taip pat atskleidė, kad nors Lidia buvo normali jauna moteris, jai visada buvo sunku prisitaikyti, susirasti draugų ar jaustis laimingai. „liudesys ją lydėjo visą laiką”, - sakė nelaimės sukrėsta Isabela Dragescu ir pridėjo, kad mergina motinai yra sakiusi, kad nesilaukčia tinkanti gyventi šiame pasaulyje.

Policija šio nelaimingo atsitikimo nelaiko įtartinu.

Švenčiausioje Londono vietoje siaubingai žuvo moteris

2017 10 16 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt