ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Pažabota modernia vergyste Anglijoje užsiminėjusi lietuvių gauja
tiesa.com

Pirmadienį Jungtinės Karalystės (JK) spauda džiaugėsi, kad šalies pareigūnai užkirto kelia dar vienos nusikalstamos grupuotės veiklai. Šį kartą tai – gauja iš Rytų Europos, o dar tiksliau – Lietuvos, kuri vykdydama nusikalstamus veiksmus pasitelkė ir modernios vergystės schemas.

Kaip pranešė naujienų portalas dailymail.co.uk, policija suėmė šešis lietuvių gaujos narius, kurie lietuvius darbininkus laikė kaip vergus, versdami juos surinkinėti labdarai paliktis maišelius.

Newcastle mieste į JK atgabenti darbininkai buvo priversti surinkinėti labdaros maišelius, kuriuos miesto gyventojai palikdavo manydami, kad dalis pelno juos pardavus bus skiriama labdaros organizacijoms. Tačiau labdarai skirti drabužiai būdavo tiesiog parduodami užsienyje, dalis, greičiausiai ir Lietuvos padėvėtų grabužių parduotuvėse ar turguose.

Reido, kuris įvyko pirmadienį paryčiais, metu, buvo išlaisvinti dvylika, kaip įtariama, modernios vergystės aukų. Žmonės buvo priversti gyventi sudėtingomis sąlygomis, gaujos nariai kontroliavo jų pajamas bei asmens dokumentus.

2018 01 15 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt