trečiadienis, gegužės 27 d.
Pedofilas, rašęs, kad „kai mergaitei 8, gali daryti ką tik nori”, už grotų praleis 4 metus
tiesa.com
facebook nuotrauka

49 metų amžiaus Philipas Stoneas susirašinėjo su Mančesterio policijos pareigūnų sukurta anketa, pavadinta „tetukas pedofilas” (ang. Paedo Dad), nesuprasdamas, kad iš tiesų susirašinėja su policijos pareigūnais.

Pamanęs, kad atrado žmogų, turintį tokių pat potraukių kaip ir jis pats, pedofilas Philipas Stoneas išliejo jam Savo širdį.

Salforde, Didžiajame Mančesteryje gyvenęs 49 metų amžiaus vyras internetinėje pokalbių platformoje radęs anketą, pavadintą „tetukas pedofilas”, pamanė, kad rado artimą širdį, tačiau iš tiesų už anketos slypėjo Mančesterio policija.

Prisidengęs svetimu vardu P. Stoneas savo naujam susirašinėjimo draugui atskleidė esąs priklausomas nuo vaikų išnaudojimą vaizduojančių nuotraukų, taip pat prasitarė mėgstantis ekstremalius potyrius.

Jis teip pat pareiškė norįs išnaudoti „tetuko pedofilo” dukteris - policijos pareigūnai buvo parašę, kad tariamas tėvas turi dvi mažametes dukras, 8 bei 10 metų amžiaus.

Sužinojęs jų amžių P. Stoneas apsidžiaugė. Jis rašė: „kai mergaitei tiek metų, gali daryti ką tik nori ir išsisukti”.

Jis susitarė apsilankyti „tetuko pedofilo” namuose, kai iš anketos gavo žinutę, kad išnaudojamos mergaitės neva esančios tylios ir apie tai nekalba.

Kažko pabūgęs P. Stoneas į sutartą vietą neatvyko, tačiau birželį buvo suimtas Mančesterio policijos pareigūnų.

Vyras už Tokio pobūdžio nusikaltimus teisiamas jau ne pirmą kartą. Teismas P. Stoneui skyrė 4 metus kalėjimo.

2019 08 24 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt