penktadienis, spalio 2 d.
Penkių mėnesių dukterį palaidojusioje šeimoje – dar viena netektis
tiesa.com

Praėjusią savaitę į amžinojo poilsio vietą Jonavos kapinėse Deimantė ir Ričardas Bičkauskai palydėjo ir savo penkių mėnesių dukterį, ir D. Bičkauskienės mamą. Mažylės močiutei sustojo širdis.

Kaip buvo rašyta, penkių mėnesių mergaitė staiga mirė Londone. Vyro aplankyti atvykusi D. Bičkauskienė apie 5 val. ryto pastebėjo, kad jos dukrytė nekvėpuoja. Į pagalbą kaip mat suskubo tame pačiame name gyvenęs Arvydas su antrąją puse, taip pat skubiai buvo iškviesta greitoji pagalba.

„Pasakė, kad dukrytė nekvėpuoja. Puolėm visi padėti, darėme dirbtinį širdies masažą, mergaitė rankose šąlo. Atvyko medikai, ir greitosios pagalbos automobilyje mažylę atgaivino, gydytojai pasakė, kad ji gyva,“ – pasakojo Arvydas.

Pasak pašnekovo, mažylė buvo išgabenta į reanimacijos skyrių, vėliau perkelta į kitą, geresnę, ligoninę. Deja, mergaitės Ugnės smegenys nuo oro trūkumo jau buvo mirusios. Ir nors medikai padarė viską, ką galėjo, penktadienio vakarą medicinos įrenginiai buvo atjungti, – mažylės gyvybė užgeso amžiams.

Pagalbos šauksmas: lietuvių šeima neteko penkių mėnesių dukters

Spalio 31-ąją dieną jauną šeimą sukrėtė dar viena skaudi žinia. Kol šeima ruošėsi dukters kūną parvežti į Lietuvą, namuose, Jonavoje, mirė D. Bičkauskienės mama. Moteriai sustojo širdis.

„Visų pirma už pagalbą didžiausias ačiū Jonavos laidojimo biuro „Rimties namai” kolektyvui ir verslininkui Kęstučiui Macioniui. Jų pagalba buvo pati didžiausia – ir finansinė, ir moralinė. Taip pat dėkojame visiems žmonėms, kurie aukojo mūsų šeimai ir taip surinkome pinigus, reikalingus dukters kūno parvežimui iš Anglijos. Ačiū Jums visiems”, – naujienų portalui „Jonavos žinioms” sakė šiuo metu Jonavoje esanti D.Bičkauskienė.

Atlikus mergaitės skrodimą, mirties priežastis nepaaiškėjo. Pasak D. Bičkauskienės paimti mėginiai papildomiems tyrimams galimai atskleis netekties priežastis. 

2015 11 09 16:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt