ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Pensininkas nuteistas už mamos ir mažamečio vaiko nužudymą
tiesa.com
facebook nuotrauka

77 metų amžiaus pensininkas prieš teismą stojo po to, kai prieš daugiau nei 40 metų, 1976 metų lapkričio 12 dieną dingo Renee MacRae ir jos trejų metukų amžiaus sūnus Andrew.

Pensininkas buvo apkaltintas dėl prieš daugiau nei 40 metų dingusių Renee MacRae ir jos mažamečio sūnaus Andrew nužudymo.

77 metų amžiaus vyras prieš Inverness Šerifo teismą Škotijoje stojo šiandien.

1976 metų lapkričio 12 dieną, tuomet 36 metų amžiaus Renee su timečiu sūneliu Andrew buvo paskutinį sykį matyti gyvi, jie išvažiavo iš Inverness miesto.

Mamos BMW markės automobilis vėliau buvo rastas sudegintas, apie 12 kilometrų už Inverness, A9 kelyje, netoli Dalmagarry.

Nors buvo vykdomas milžiniškas tyrimas siekiant rasti jauną mamą ir jos sūnelį ar jų palaikus, 42 metus policija ir savanoriai nieko nerado, jų šeimos nariai taip pat ėjo anapilin, taip ir nesužinoję, kas nutiko jų artimiesiems.

Pasak Škotijos policijos, įtariamasis buvo sulaikytas šiandien, Anglijos šiaurinėje dalyje. Detektyvas inspektorius Brian Geddes komentavo: „tai - didžiulis pasiekimas šiame tyrime, pradėtame kai 1976 metų lapkritį dingo Renee ir Andrew MacRae.

Jų dingimas turėjo neįsivaizduojamai skaudžias pasėkmes Andrew ir Renee šeimos narių gyvenimuose, tos pasekmės buvo jaučiamos ištisus dešimtmečius. Skausmą jautė ir Inverness miesto bendruomenė, o kartu ir visa Škotija ir kitos šalys.

Policijos pareigūnai bei kiti darbuotojai visoje šalyje, o taip pat ir partneriavusios agentūros įdėjo milžiniškas pastangas ir resursus į šį tyrimą, vykusį nuo pat 1976 metų iki šios dienos, kol pagaliau ji išaušo.”

Renee ir Andrew palaikai dar vis nebuvo rasti.

Kitas Renee sūnus, dabar 55 metų amžiaus Gordonas MacRae maldauja policijos rasti mamos ir broliuko palaikus, kad jis ir likusi šeimos dalis galėtų pagaliau imti stotis ant kojų.

2019 09 11 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt