pirmadienis, liepos 13 d.
Per Angliją nuvilnijo neapykantos nusikaltimų banga
tiesa.com

Po pasaulį šokiravusio praėjusios savaitės referendumo dėl narystės Europos Sąjungje (ES) rezultato, Anglijoje nuvilnijo neapykantos kitataučiams sukeltų nusikaltimų banga. Mokykloje užpulta lenkė mergaitė, gatvėse niokojami vokiečių gamybos automobiliai.

Šalies politikai raginami nedelsiant imtis veiksmų ir pradėti kovą su neapykantos JK gyvenantiems imigrantams sukeltais nusikaltimais. Išpuoliai surengti ne tik prieš europiečius bet ir šalyje gyvenančius kitų tautų atstovus.

Dieną po to, kai paaiškėjo, jog JK piliečiai nusprendė palikti ES, aštuonerių metų mergaitė mokykloje buvo užpulta trijų klasiokų. Vaikai lenkaitei liepė „atsiknisti ir nedelsiant grįžti į gimtąją Lenkiją”.

Taip pat pranešta apie nuniokotus vokiečių gamybos automobilius. Ant gatvėje paliktų „BMW” ir „Audi” automobilių išraižytos svastikos ir kiti įžeidžiantys vaizdai, - skelbė Standard.co.uk.

Politikai skatinami skubiai išreikšti viešą poziciją dėl neapykantos sukeltų nusikaltimų ir pabrėžti, kad rasistiniai nusikaltimai šayje nebus toleruojami.

„Lenkų bendruomenė šalyje yra šokiruota tokio JK piliečių elgesio. Politikai turi pasiųsti aiškią žinią, kad ES piliečiai yra laukiami šalyje, o toks elgesys - netoleruotinas. Kitaip ši situacija labai greitai išsivystis į susirėmimus ir riaušes ir taps nekontroliuojama”, - sakė lenkų bedruomenės narys ir verslininkas Johnas Zylinskis.

2016 06 29 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt