šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Pernuomuoji būstą JK? Lauk tūkstantinės baudos
tiesa.com

Gana dažnai Jungtinėje Karalystėje jau kojas apšilę imigrantai, pernuomoja kambarius ar namus milžiniškomis kainomis kitiems, neseniai laimės ieškoti atvykusiems likimo draugams, tačiau už tokią saviveiklą laukia milžiniškos piniginės baudos, pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.

Būtent taip nutiko vienam Kinijos piliečiui Zuo Jun He, kuris sugalvojo gerą būdą užsidirbti: išnuomodamas 12-ai žmonių virš kinų maisto restorano esantį penkiems asmenims skirtą būstą. Per metus vyrui pavyko uždirbti 27 tūkst. svarų.

Butas buvo toks ankštas, jog kai kurie jo gyventojai turėjo nakvoti sandėliuke. Tarp 12-kos suaugusių žmonių buvo ir vienas vaikas.

Watfordo pareigūnams apžiūrėjus butą, buvo rastas ne tik per didelis skaičius žmonių, bet ir siaubingai apleista virtuvė, be to avarinis išėjimas buvo užverstas daiktais.

Apklaustas buto šeimininkas Zuo Jun He, teigė, jog už šį „erdvų“ butą paprašydavo net £515 per savaitę.

Pirmadienį vykusio teismo posėdžio metu, pasipelnyti sumaniusiam vyrui paskirta £30 tūkst. bauda, £5326 mokestis tarybai, £150 teismo išlaidos ir £120 priemoka nusikaltimo aukoms.

Watfordo merė, Dorothy Thornhill, teigė: „Daugelis būstų šeimininkų yra puikūs žmonės ir mes stengiamės jiems padėti. Tie, kurie pažeidinėja įstatymus, bus stebimi ir atitinkamai turės atsakyti už savo veiksmus.“

Watfordo taryba leido Zuo Jun He toliau būti būsto šeimininku, tačiau ateityje jis neturės teisės gauti licencijos, kuri jam leistų užsiimti nuomos veikla.

[1712]

2015 11 04 12:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt