ketvirtadienis, spalio 1 d.
Perpildyto namo nuomotojas gavo tūkstantinę baudą
tiesa.com

Rytų Londone namą nuomojantis savininkas nubaustas daugiau nei 10 tūkst. svarų sterlingų bauda. Negana to, kad name gyveno per daug žmonių, jis dar ir buvo nuomojamas nelegaliai.

Dagenhame sau priklausantį namą nuomojantis Petko Borisovas už reikiamos licencijos neturėjimą buvo baustas ir anksčiau, tačiau nepasimokė. 2015-aisiais vyras gavo 6500 svarų sterlingų baudą už perpildytą savo nuomojamą namą Manor House rajone.

Jis pripažintas kaltu, dėl namo nuomos vienuolikai žmonių. Būste nebuvo priešgaisrinės dūmų sistemos, leidimo naudotis dujomis bei elektra. Taip pat lauke stovinti pašiūrė buvo paversta miegamuoju.

Vyras nepaisė pasikartojančių įspėjimų po savivaldybės darbuotojų apsilankymų. Galiausiai jam buvo iškelta byla, tačiau P.Borisovas teisme nepasirodė. Jame paskelbtas kaltinimas oficialių įspėjimų nepaisymu ir skirtos baudos nemokėjimu. Taip pat būsto, neturinčio reikiamų licencijų ir leidimų, valdymu.

Už abu nusižengimus vyrui skirta po 5 tūkst. svarų sterlingų bauda. Taip pat 1650 svarų sterlingų Barkingo ir Daganhamo savivaldybei, bei atlyginti nuostolius nukentėjusiems nuomininkams – kiekvienam po tūkstantį svarų sterlingų.

2017 04 23 09:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt