šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Perspėjimas vairuotojams: per šventes kelionė gali trukti tris kartus ilgiau
tiesa.com
Pixabay.com

Gražiausią pavasario šventę – Šv. Velykas – ruošiatės sutikti su artimaisiais ir draugais? Tada reikėtų iš anksto nusiteikti ilgesnei nei įprastai kelionei. Nenuostabu, kad per Velykas keliuose padaugės automobilių, dėl to gali susidaryti kamščiai. Jei nenorite ilgam įstrigti kelyje, kelionę reikėtų susiplanuoti iš anksto.

Skelbiama, kad daugiausia kamščių susiformuos šiuose keliuose:

  • M62 nuo Leedso link Manchesterio tarp 27 ir 18 sankryžų (56 minučių trukmės vėlavimai)
  • M6 nuo Prestono link Lancasterio tarp 31 ir 34 sankryžų (39 minučių trukmės vėlavimai)
  • M25 važiuojant iš Orpingtono tarp 4 ir 30 sankryžų (30 minučių trukmės vėlavimai)

Kada geriausia keliauti?

Blogiausias laikas keliauti, pasak ekspertų, yra penktadienio popietė. Nuo 11 val. iki 16.30 val. į kelius išriedės maždaug 4,4 mln. automobilių, tad kamščiai – neišvengiami.

Pats geriausias laikas kelionėms, jei nenorite ilgam „sėsti į kamštį“, yra ankstyvas šeštadienio rytas.

Jei manote, kad per šventes viešuoju transportu keliauti geriausia, tai tiesa. Tačiau tik ne per šias Velykas. Savaitgalį daugelyje geležinkelio vietų bus atliekami remonto darbai, o penkta didžiausia traukinių stotis Jungtinėje Karalystėje– London Euston – bus uždaryta.

Nors traukiniai nebus tokie užkimšti žmonėmis, kaip keliai automobiliais, jūsų kelionė, dėl įvairių trikdžių, gali užtrukti ilgiau, nei planavote.

Taigi, prieš leisdamiesi į kelią pasitikrinkite, ar jūsų maršrute nebus atliekami remonto darbai, ar jame neprasidėjo kamščiai ir jei įmanoma rinkitės kitą maršrutą.

2019 04 18 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt