antradienis, rugsėjo 22 d.
Peterborough: dėl prieš 25 metus įvykusio šešiamečio nužudymo sulaikytas 38 metų amžiaus vyras
tiesa.com
facebook nuotrauka

Pareigūnai, tiriantys jau šaltus žmogžudystės pėdsakus, netikėtai pateikė kaltinimus 38 metų amžiaus Jamesui Watsonui. Jis kaltinamas dėl šešerių metukų amžiaus Rikki Neave nužudymo, įvykusio Peterboro mieste prieš daugiau nei du dešimtmečius.

38 metų vyras kaltinamas dėl šešerių metų amžiaus berniuko nužudymo, įvykdyto daugiau nei prieš 25 metus.

Jamesas Watsonas, neturintis nuolatinės gyvenamosios vietos, kaltinamas nužudęs Rikki Neave'ą, kurio kūnas buvo rastas miške Peterburgo mieste 1994 m. lapkričio mėnesį. Vaikas buvo pasmaugtas.

Ketvirtadienį jis turėtų atvykti į Piterboro magistratų teismą, praneša „Cambridgeshire Live“ .Paskutinį kartą Riki išėjo į mokyklą 1994 m. lapkričio 28 d., pirmadienį, apie 9 valandą ryto.

Manoma, kad jis vilkėjo pilkas kelnes, baltus marškinius, juodus batus ir mėlyną paltą. Kitą dieną Rikki kūnas buvo rastas miškingoje vietoje prie Eye Road, netoli Willoughby - vos už penkių minučių pėsčiomis nuo jo namų Vellande.

Rikki uniforma buvo rasta šalia buvusioje šiukšliadėžėje. Atlikus pomirtinį tyrimą buvo padaryta išvada, kad Rikki mirė pasmaugtas.

Iš pradžių Rikki motina Ruth buvo apkaltinta dėl jo nužudymo, tačiau vėliau ji buvo išteisinta ir vietoj to pripažinta kalta dėl vaiko nepriežiūros. Ji buvo įkalinta septyneriems metams.

2014 metais policija dar kartą pažvelgė į bylą ir 2015 metais buvo pradėtas pakartotinis tyrimas.

Vyriausiasis prokuroras Chrisas Longas sakė: „Po Rikki Neave mirties 1994 m. lapkričio mėn. Peterboro mieste, Karūnos prokuratūra įgaliojo Kembridžšyro pareigūnus apkaltinti 38 metų amžiaus Jamesą Watsoną už berniuko nužudymą.

Rikki Neave šeima buvo informuota. Šis sprendimas buvo priimtas atidžiai išnagrinėjus visus įrodymus, kuriuos mums pateikė Kembridžšyro policija, atlikusi šios „šaltos" bylos peržiūrą.

Baudžiamasis procesas prieš Watsoną yra aktyvus ir jis turi teisę į teisingą bylos nagrinėjimą. Nepaprastai svarbu, kad internete nebūtų pranešama, komentuojama ar dalijamasi informacija, nes tai galėtų pakenkti šiam procesui."

2020 02 17 20:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt