šeštadienis, liepos 11 d.
Peterborougho mieste lentomis žiauriai uždaužyti vyrai
tiesa.com

Policininkai ieško Peterborough mieste įvykdyto žiauraus nusikaltimo kaltininkų. Paskutinį vasaros šeštadienį, grupinio užpuolimo metu buvo smarkiai sužalotas vyras. Smurtautojai vyrą daužė medinėmis lentomis.

Lemtingą rugpjūčio 29-osios naktį 32-ejų metų nukentėjusysis ir jo draugas buvo Alma Road automobilių stovėjimo aikštelėje, kai prasidėjus pokalbiui su kitais netoliese buvusios penkių ar šešių vyrų grupės nariais, buvo žiauriai užpulti. Be jokio įspėjimo vienas iš grupės vyrų puolė nukentėjusiojo draugą, o po to ir jį patį.

Manoma, kad užpuolikų ginklu tapo medinės lentos. Pareigūnai spėjo, kad tai sulūžusios tvoros lentos, kuriose buvo ir vinių.

Auka patyrė smulkių sužeidimų krūtinės ir rankų srityse bei rimtų, tačiau gyvybei pavojaus nekeliančių galvos sužeidimų.

Vienas iš užpuolikų apibūdinamas kaip labai aukštas, maždaug 196cm ūgio, vilkėjo geltoną džemperį su gobtuvu.

„Tai buvo neišprovokuotas vyro ir su juo kartu buvusio draugo užpuolimas. Šiuo metu labai reikalinga visuomenės pagalba ieškant kaltininkų. Nusikaltimo auka buvo palikta su žiauriais sužeidimais, laimei, šie sužeidimai gyvybei pavojaus nekelia. Aš esu pasiryžusi surasti tuos, kurie taip pasielgė”, - sakė bylos tyrėja Leeza Phippils.

Jei turite kokios nors informacijos apie šį užpuolimą, susisiekite su Peterborougho kriminalinių tyrimų departamentų (anlg. Criminal Investigation Department) greituoju pagalbos telefonu 101 arba 0800 555 111.

2015 09 10 09:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt