penktadienis, liepos 3 d.
Pietryčių Anglijoje žmonės namus perka vėliausiai
tiesa.com

Žmonės, kurie šalies pietryčiuose nuosavą būstą įsigyja pirmą kartą, turi laukti 7 metais ilgiau negu žmonės, gyvenantys kitose Jungtinės Karalystės dalyse.

Pasak bendrovės „Halifax“, kuri išduoda daugiausia būsto paskolų visoje Jungtinėje Karalystėje, vidutinis pirmąjį nekilnojamą turtą perkančių žmonių amžius yra 30 metų. Tačiau ši bendra statistika neparodo, kaip skiriasi skirtingose JK dalyse gyvenančių žmonių  amžius tuomet, kai jie įsigyja nuosavą būstą. Pietų Velse vidutinis tokių pirkėjų amžius yra 27 metai, ir jis kyla artėjant link Londono, kur vidutinis amžius siekia 34 metus.

Pirkėjų amžius proporcingai priklauso nuo jų pajamų ir nekilnojamo turto kainų. Pasak statistikos, vietovėse, kuriose pirmą būstą įsigyjantys žmonės yra jauniausi, nekilnojamo turto yra žemiausia, ir atvirkščiai.

Įdomu ir tai, jog nuo 1983 metų, kai buvo pradėta fiksuoti pirmą nekilnojamąjį turtą įsigyjančių žmonių amžius, statistika ne itin pakito. Tais metais vidutinis amžius buvo 28 metai, o 2006 jis siekė 29 metus.

2016 09 23 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt