ketvirtadienis, sausio 28 d.
Pinigai į balą: už praeivių aptaškymą - £5,000 bauda
tiesa.com
twitter nuotrauka

Blogos naujienos taip pramogaujantiems kelių ereliams.

Niekas ryte taip nesugadina nuotaikos (ir drabužių), kaip išsimaudymas šlykštaus nuo kelio pakilusio vandens duše. Kartais tai - nelaimingas atsitikimas, ir vairuotojas piktų kėslų neturi. Ypač, kai lija gausios liūtys, ar einate itin siauru šaligatviu.

Vis gi, gausu ir tokių atveju, kai pamatęs arti kelio einantį praeivį vairuotojas tyčia smarkiau nuspaudžia greičio pedalą.

Geros naujienos praeiviams, kuriems jau pabodo maudytis balose - nuo šiol galėsite ne tik palydėti už posūkio pradingstančią mašiną pykčiu žaižaruojančiomis akimis.

Jei kaltininką pavyks rasti galėsite jam pridaryti rimtos bėdos. Pavykus įrodyti, kad asmuo vairavo „nekompetetingai, savanaudiškai, nekantriai ar agresyviai” jiems gali būti skirta maksimali £5,000 bauda, ypač, jei tokia byla pasieks teismą.

Nors toks scenarijus nėra labiausiai tikėtinas, mažiausia, ką gaus toks Vairuotojas - £100. RAC atstovas spaudai komentavo: „manau visi, kuriuos kada išmaudė pro šalį važiavusi mašina norėtų, kad toks vairuotojas sulauktų nemenkos baudos.

Jau nuo 2013 metų neatsakingas vairavimas gali prišaukti £100 baudą bei 3 baudos taškus - taip yra, jei Vairuotojas prisipažįsta nusižengęs. Jei ne - jiems tenka už savo veiksmus atsakyti Magistratų Teisme, kur jiems gręsianti bauda išauga net iki £5,000 (nors gauti maksimalią baudą nėra labai tikėtina).

Tikimės, kad tokie nepatogumai ir patirtas stresas bus pakankamai aiški žinutė vairuotojams, kad agresyvus ir neapdairus vairavimas yra paprasčiausiai netoleruotinas”.

2019 03 16 17:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt