pirmadienis, sausio 24 d.
Pirma pergalė: Lietuvos rinktinė savų žiūrovų akivaizdoje palaužė bulgarus
Alfa.lt
LFF

Lietuvos vyrų rinktinė atsidarė savo taškų sąskaitą pasaulio čempionato atrankos varžybose – lietuviai savo stadione 3:1 (1:0) nugalėjo Bulgarijos komandą ir iškovojo pirmą pergalę.

Mačas prasidėjo itin aktyviai – jau pirmomis sekundėmis išpuolį surengė bulgarai, tačiau čia pat atsakė ir Lietuvos rinktinė – Karolio Laukžemio smūgis praskriejo visiškai greta virpsto.

Netrukus į Lietuvos rinktinės vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys – Egidijus Vaitkūnas savo baudos aikštelėje prasižengė prieš varžovą ir svečiai gavo galimybę pasižymėti. Visgi Lietuvos rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus turėjo kitų planų ir smūgį atrėmė, taip LFF stadione sukeldamas aplodismentų bangą.

Čia pat lietuviai išsiveržė į priekį – greitoje atakoje Arvydas Novikovas nepagailėjo perdavimo Justui Lasickui, kuris smūgiu iš arti nukreipė kamuolį į vartus, taip pelnydamas pirmą savo įvartį su rinktinės marškinėliais bei išvesdamas šeimininkus į priekį.

Per likusią kėlinio dalį su kamuoliu ilgiau buvo bulgarai, tačiau lietuviai patikimai gynėsi, tad į pertrauką komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 1:0 Valdo Ivanausko auklėtinių naudai.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo aktyviai – abiejų komandų futbolininkai apsikeitė geltonomis kortelėmis, o Justo Lasicko smūgį atrėmė vartininkas. Rezultatas tapo lygus kėliniui įsibėgėjus – bulgarai Lietuvos baudos aikštelės prieigose išprovokavo šeimininkų pražangą, o prie kamuolio stojęs Kirilas Despodovas tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą.

Visgi lietuviai po to nesutriko ir pradėjo vis dažniau lankytis varžovų aikštės pusėje. Vis atrasdami spragų Bulgarijos gynyboje, lietuviai greitai smogė du sykius ir abu kartus pasižymėjo Fedoras Černychas, taip pakeldamas visą stadioną ant kojų.

Per likusį laiką svečiai nebeatsitiesė ir lietuviai iškovojo pirmą pergalę šiame atrankos cikle.

Artimiausias rungtynes Lietuvos rinktinė žais jau antradienį – lietuviai Vilniaus LFF stadione priims Šveicarijos rinktinę. Dvikova startuos 21.45 val.

2021 10 09 18:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt