trečiadienis, liepos 8 d.
Pirmąjį olimpinį medalį iš Rio į Lietuvą parvežė irkluotoja
tiesa.com

Į Lietuvą atvežtas pirmasis Rio de Žaneire iškovotas mūsų šalies delegacijos medalis. Jį čia atgabeno irkluotoja, olimpinio bronzos medalio laimėtoja Donata Vištartaitė. Dvivietėje kartu su Milda Valčiukaitė irklavusi iš Šilalės kilusi sportininkė į Vilniaus oro uosto atvykimo salę žengė su plačia šypsena veide.

M. Valčiukaitė dar pasiliko Rio, į Lietuvą ji grįš šeštadienio vakarą. Kartu su D. Vištartaite namo grįžo ir jauniausias Lietuvos delegacijos narys Armandas Kelmelis. Parvyko ir dziudo atstovė Santa Pakenytė. D. Vištartaitę oro uoste pasitiko gausus būrys gerbėjų, draugų, irklavimo federacijos atstovų, o dovanojamas gėles irkluotoja sunkiai tegalėjo apglėbti.

– Koks jausmas grįžus į Lietuvą su irkluotojų olimpiniu medaliu po 16 metų pertraukos?

– Su medaliu grįžti labai smagu, emocijos jau nuslūgo, bet dar sunkiai suvokiame su Milda, ką padarėme. Reikia laiko susigyventi ir suvokti. Šiaip labai smagu, labai džiaugiamės.

– Patenkintos bronzos medaliais?

– Žinoma, to net nesapnavome. Paties starto nelabai net pamenu. Viskas vyko automatiškai, nebuvo kada galvoti.

– Kodėl Milda negrįžo su jumis?

– Aš labai pasiilgau namų (juokiasi). Ten išbuvome pakankamai ilgai, pamačiau pakankamai, o kita komandos dalis nusprendė dar pabūti.

– Kokių staigmenų buvo Rio?

– Nerimo kėlė oro sąlygos, neaišku buvo dėl plaukimų – vyks jie ar ne. Dėl to buvo sunkoka psichologiškai nusiteikti, turėjom pakankamai streso. O šiaip viskas gerai.

– Ar bronza atpirko juodą darbą treniruotėse?

– Žinoma, kiekvienas sportininkas svajoja apie aukščiausios vertės medalius, bet bronza tikrai mus tenkina. Apie tai galėjome tik svajoti.

sportas.info.lt

2016 08 17 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt