sekmadienis, spalio 24 d.
Po ilgos pertraukos viešumoje pasirodžiusi JK monarchė pajuokavo apie santykius su Rusija
BNS
SCANPIX

Londonas, kovo 31 d. (AFP-BNS). Britų karalienė Elizabeth II (Elzbieta II) trečiadienį pirmąkart per beveik penkis mėnesius viešai pasirodė už Vindzoro pilies sienų ir pajuokavo apie jos valstybės šaltus santykius su Rusija.

94 metų monarchė saugojosi dėl koronaviruso pandemijos, bet dabar ryžosi aplankyti karius Anglijos pietryčiuose.

Kaukės nedėvėjusi karalienė pareiškė „besidžiaugianti“ galimybe vėl susitikti su visuomene ir pajuokavo su vienu Australijos karališkųjų oro pajėgų karininku.

Elizabeth jo paklausė, ar to padalinio naudojami reaktyviniai lėktuvai buvo „siunčiami vaikytis rusų“, o kariškis atsakė: „Teisingai, ponia, mums tai labai smagu.“

Pastaraisiais mėnesiais britų oro pajėgos perima šalia Jungtinės Karalystės oro sienų vis daugiau Rusijos orlaivių, augant įtampai tarp Maskvos ir Londono.

Trečiadienio išvyka buvo tik ketvirtasis Elizabeth pasirodymas už karališkųjų rūmų sienų nuo pirmojo JK karantino, įvesto prieš metus, pradžios, taip pat pirmasis nuo lapkritį įvykusio jos vizito Vestminsterio vienuolyne.

Monarchė ir jos 99 metų vyras Philipas (Filipas) pirmąja vakcina nuo COVID-19 doze buvo paskiepyti sausio mėnesį.

Bakingamo rūmai neskelbė, kada karališkajai porai buvo suleista antroji dozė, kuri Britanijoje paprastai paskiriama praėjus 12 savaičių nuo pirmosios.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 04 01 15:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt