penktadienis, birželio 5 d.
Po mirties pietryčių Londone, įspėjimas apie naujus narkotikus
tiesa.com

Pietryčių Londone vartojęs alkoholį legalias narkotikes medžiagas – vadinamąsias juoko dujas – mirė jaunuolis.

Vaikinui sustojo širdis, pranešė express.co.uk. Pranešimą apie nelaimę Wolervote Road, Bexley, pietryčių Londone policija gavo šeštadienį, prieš pat vidurnaktį.

„Kol neatliktas skrodimas, mirtį traktuojame kaip neišaiškintą,” – sakė policijos atstovai. Apie vaikino mirtį jau pranešta jo artimiesiems.

Kiek anksčiau šią savaitę išplatintoje ataskaitoje pranešta apie vis didėjantį azoto oksido, dar žinomo „hipių kreko” vardu, vartojimą vakarėliuose.

Turėti pačią medžiagą - legalu, tačiau ją yra uždrausta parduoti jaunesniems nei 18 metų asmenims Anglijoje ir Velse, bijant, kad jie jos gali įkvėpti.

Dujos padeda žmonėms pasijusti atsipalaidavusiais, pasiekti euforiją, kvatoti. Dėl šių priežasčių narkotinė medžiaga ir pavadinta juoko dujomis ir ją paprastai žmonės įkvėpia iš balionų.

Tačiau perdozavus azoto dioksido, gali sutrikti kvėpavimas ir spaudimas, žmogus gali nualpti ar netgi patirti širdies smūgį.

Tyrimai parodė, kad 7,6 proc. 16-24 metų jaunuolių Anglijoje ir Velse prisipažino išbandę juoko dujas ir patvirtino, kad jos yra „itin lengvai prieinamos” visose legalius narkotikus parduodančiose parduotuvėse.

Jungtinėje Karalystėje nuo nuo legalių narkotikų 2006-2012 metais mirė 17 žmonių.

2015 07 26 08:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt