šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Po nakties su vyru nepajutusi malonumo moteris kreipėsi į policiją
tiesa.com

Vos 22-jų metų sulaukęs britas Nathanas Williamsas apkaltintas išprievartavimu. Teismas pripažino vyrą kaltu, jam paskirta beveik 8-erių metų laisvės atėmimo bausmė.

Moteris, kurios tapatybės dėl teisinių priežasčių atskleisti negalima, pasakojo, kad ji su draugėmis išgėrinėjo klube, kur susipažino su N. Williamsu. Vakarui einant į pabaigą esą pora kartu grįžo pas moterį į namus. Teigiama, kad jie iš karto nuėjo miegoti, o moteris ant sofos užmigo su visais rūbais.

Visgi, naktis nebuvo labai rami, mat nukentėjusioji prabuvo vidurnaktį nuo didžiulio genitalijų skausmo ir nesuprato kas vyksta, pamačiusi iš kambario išeinantį vyrą ji suvokė, kad buvo išprievartauta, tačiau jokio malonumo nepajautė.

Kitą rytą moteris iš karto kreipėsi į policijos nuovadą ir parašė pareiškimą dėl seksualinio priekabiavimo ir prievarta atlikto lytinio akto.

Moters advokatas sakė, kad sukrėsta įvykio, nukentėjusioji kasdien plauna lovą ant kurios įvykdytas nusikaltimas, su stipriu balto acto ir vandens mišiniu, taip stengdamasi panaikinti visus skausmingos nakties prisiminimus.

2017 10 25 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt