pirmadienis, liepos 6 d.
Po sekso su mokiniu mokytoja atsidūrė teisme
tiesa.com

Croydono karūnos teisme kalta dėl seksualinių santykių su nepilnamečiu pripažinta mokytoja, pernelyg artimai bendravusi su vienu iš savo mokinių.

27 metų Lauren Cox pripažinta kalta dėl penkių seksualinių nusikaltimų akto punktų, tarp jų - ir lytiniai santykiai su 18 metų neturinčiu asmeniu. Vaikas, su kuriuo ji turėjo lytinių santykių – 11 metų už ją jaunesnis.

Mokytojos ir mokinio draugystė užsimezgė 2012 metais Bromley mokykloje, kurioje tuo metu įsidarbino jauna pedagogė. Ji artimai bendravo su nukentėjusiuoju, kuriam tada bivo 13, o 2015 metų pradžioje judviejų draugystė peraugo į rimtesnius ryšius, kuriuos mokytoja ir mokinys sutvirtino lytiniais santykiais. L. Cox penkiolikmečiui taip pat siuntėjo intymias savo nuotraukas.

Tais pačiais metais santykiai nutrūko po to, kai apie juos paauglys prisipažino tėvams. Šie ir kreipėsi į mokyklos vadovybę, tada istorija pasiekė ir teisėsaugininkus – tokia draugystė laikoma nusikaltimu.

Teisme L. Cox nesigailėjo dėl savo elgesio. Bausmė jai bus paskelbta gegužės 19-ąją.

Mokinio pozicija neskelbiama, tačiau valstybinė kaltintoja teisme pareiškė, kad vaikui dėl tokių santykių sutrukdyta tinkamai mokytis.

2016 04 21 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt