sekmadienis, lapkričio 29 d.
Po siaubingos paauglių tragedijos – ryžtingi žingsniai Britanijoje
tiesa.com
Pixabay.com

Didžiosios Britanijos finansų ministras trečiadienį pranešė skiriantis daugiau lėšų policijos pajėgų kovai su peiliais įvykdomų nusikaltimų „epidemija“, kai šalyje buvo subadyta keliolika paauglių.

Per ateinančius metus Anglijos teisėsaugos tarnybos papildomai gaus 100 mln. svarų (115 mln. eurų). Šie pinigai bus skirti policijos pareigūnų darbo viršvalandžių apmokėjimui ir smurtinių nusikaltimų prevencijos naujų padalinių finansavimui.

Apie papildomą finansavimą Didžiosios Britanijos iždo sekretorius Philipas Hammondas pranešė skaitydamas savo pavasarinį pranešimą apie biudžetą parlamente.

Pastarosiomis savaitėmis įvykdyta visa virtinė mirtinų ginkluotų užpuolimų, per kuriuos buvo panaudoti peiliai.

Praėjusį ketvirtadienį Londone nudurtas paauglys tapo jau septyniolikta tokių nusikaltimų auka sostinėje šiais metais.

Šalyje prasidėjo diskusijos, ar policija turi pakankamai resursų ir taiko teisingą taktiką, kad užkirstų kelią šiai problemai.

Vyriausybės anksčiau šiais metais pateikta statistika rodo, kad Anglijoje ir Velse peiliu įvykdytų mirtinų nusikaltimų skaičius yra didžiausias per daugiau nei 70 metų, kai registruojama nusikaltimų statistika.

Oficialūs skaičiai rodo, kad per pastaruosius 12 mėnesių šalyje panaudojant peilį arba kitą aštrų įrankį buvo nužudyti 285 žmonės.

ŠALTINIS: delfi.lt

2019 03 14 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt