penktadienis, rugsėjo 18 d.
Po trijų dienų avarijos vietoje rasta moteris - neišgyveno
tiesa.com

Naujienų portalas theguardian.co.uk pranešė, kad tris dienas avarijos vietoje palikta gulėti moteris neišgyveno.

„Tiesa” primena, kad liepos 5-ą dieną, sekmadienį, 28-erių metų Johnas Yuillas nesuvaldė M9 kelyje vairuojamo Renault Clio automobilio ir nuslydo nuo kelio į griovį. Keleivio sėdynėje tuo metu kartu važiavo vyriškio partnerė 25-erių Lamara Bell.

Apie incidentą buvo pranešta policijai, tačiau į pranešimą nebuvo sureguota. Pora sudaužytame automobilyje prabuvo tris dienas. Ir tik tada, kai po keletos dienų policijos pareigūnai sulaukė dar vieno skambučio apie įvykusią nelaimę, buvo imtasi veiksmų.

Policijos neveiksnumas: avarijos aukos tris paras paliktos numirti

Liepos 8-ąją dieną, trečiadienį, policijos pareigūnai avarijos vietoje aptiko J. Yuillas, kuris jau buvo nebegyvas, o šalia jo sunkiai sužalotą L. Bell. Moteris buvo skubiai išgabenta į Karalienės Elžbietos universitetinę ligoninę (angl. Queen Elizabeth University Hospital) Glasgow mieste, tačiau šiandien, po 4 dienų kovos, moters gyvybė užgeso.

Be mamos liko L. Bell 9-erių metų dukra ir 5-erių metų sūnus. Škotijos policijos vadovas seras Stephenas House'as pareiškė užuojautą ir atsiprašė poros artimųjų už įvykusį siaubingą nesusipratimą. Vyksta tyrimas.

[688]

2015 07 12 13:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt