trečiadienis, sausio 27 d.
Policija ieško mirtiną avariją sukėlusio lietuvio
tiesa.com

Jungtinės Karalystės policija paskelbė lygiai prieš savaitę įvykusios avarijos, kurios metu žuvo vyras, kaltininko paiešką.

Policija ir greitosios pagalbos pareigūnai į nelaimės vietą tarp Wisbech Road ir First Marsh Road gatvių Wisbech mieste buvo iškviesti antradienį, birželio 5 d., apie 15 val.

Pranešta, kad dideliu greičiu lėkęs „Mercedes” markės automobilis nulėkė nuo kelio.

Į avarijos viet1 atvykę pareigūnai rado keleivį be gyvybės ženklų. Tiesa.com duomenimis trisdešimtmetis lietuvis žuvo įvykio vietoje.

Pareigūnų teigimu, avariją sukėlęs vairuotojas taip pat buvo lietuvis, 37-erių Tadas Sostakas. Deja, atvykus pareigūnams, lietuvis jau buvo spėjęs pasišalinti iš įvykio vietos. Pareigūnų manymu, vyras taip pat galėjo patirti sužeidimus.

[9951] 

Miesto apylinkėse policija atliko paiešką su specialiai treniruotais šunimis. Iš įvykio vietos pabėgusio lietuvio taip pat ieškojo policijos sraigtasparnis. Deja, T. Sostako surasti kol kas nepavyko.

CCTV vaizdo kameros įamžino Anglijoje gyvenantį lietuvį pasišalinant iš incidento vietos. Šia nuotrauka pasidalino Norwicho policija, prašydama liudininkų pagalbos.

Pareigūnai teigia esą sunerimę dėl T. Sostoko sveikatos būklės, o taip pat norėtų išsiaiškinti avarijos aplinkybes.

Bėgdamas vyras vilkėjo baltus ir mėlynus marškinėlius, tamsias sportines kelnes, ėjo tik su kojinėmis, be batų. Liudininkų teigimu, iš avarijos vietos lietuvis pasišalino su kruvinu veidu, rankomis bei drabužiais.

Turintiems bet kokios informacijos apie T. Sostoką, Norfolko policija prašo nedelsiant susisiekti trumpuoju numeriu 101.

2018 06 12 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt