trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Policija: ieškomas į trimetę parke šovęs asmuo
tiesa.com

Jau daugiau kaip savaitė truka intensyvios, tačiau bevaisės Londono policijos paieškos siekiant surasti nusikaltėlius, kurie vakarų Londono parke iššovė į ten žaidusią mergaitę. Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos.

Iš orinio šautuvo į trimetę paleista kulka parke ramiai su seneliu žaidžiančią mergaitę kliudė rugpjūčio 20-ąją, Hanworth Parke, Felthame, vakarų Londone apie 18:00, - pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.

Mergaitė iškart nugabenta į ligoninę, kur operacijos metu jai iš pilvo pašalinta orinio šautuvo palikta kulka. Pareigūnai įspėjo, kad incidentas galėjo baigtis mažosios mirtimi.

Policininkai pagalbos kreipėsi į visuomenę.

„Tai buvo kraupus incidentas ir mes prašome visų, kurie turi bet kokios informacijos, susisiekti su policija,” – sakė detektyvė Helena Larson.

„Šios šaudynės galėjo baigtis gerokai liūdniau, galbūt netgi mirtimi, tad mes privalome surasi žmogų ar žmones, kurie už tai yra atsakingi,” – tęsė policininkė.

Ji pridūrė, kad iškart po šūvio iš šalia esančių krūmų pastebėta sprunkanti grupė berniukų.

Trimetė, anot policijos, po operacijos dvi dienas praleido ligoninėje. Nors mergaitė sveiksta sparčiai, jai vis dar reikia reguliariai lankytis pas gydytojus.

2015 08 28 06:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt