pirmadienis, gegužės 25 d.
Policija medžioja žmogų, įsilaužusį į morgą ir fotografavusį Emiliano Sala kūną
tiesa.com
facebook nuotrauka

Dorseto morge - šokiruojantys įvykiai. Žmogus, policijos pakrikštytas „vaiduokliu” išfotografavo Emiliano Sala kūną ir paviešino nuotraukas internete. Nuotraukos buvo greitai pašalintos iš viešosios erdvės, tačiau policija siekia teisingumo dvi tragedijas per tris mėnesius išgyvenusiai Sala šeimai.

Policijos pareigūnai tiria, kaip siaubą kelenčios nuotraukos atsidūrė internete. Nuotraukos pirmiausia atsirado Twitter socialiniame tinkle.

Šlykštus įvykis įvyko praėjus vos dviems dienoms nuo Emiliano Sala tėčio Horacio mirties. 58-erių metų vyrui sustojo širdis.

Detektyvas, tiriantis bylą komentavo: „mes pasišlykštėję, kad kažkam šovė į galvą taip pasielgti. Sala šeimai šis laikas itin sunkus ir jie tikrai neturėtų kentėti dar ir to skausmo, kurį neabejotinai sukels šis gėdingas aktas”.

Pagrindinės lėktuvo paieškos buvo nutrauktos po trijų dienų, bet E. Salos artimieji ėmėsi lėšų rinkimo iniciatyvos, leidusios nusamdyti E. Mearnso vadovaujamą privačią paieškų bendrovę „Blue Water Recoveries“.

E. Sala kūnas buvo rastas praėjus 16 dienų nuo avarijos, kai paieškų komandoms pagaliau pavyko aptikti lėktuvo liekanas.

Futbolininko palaikai buvo išvežti į Holly Tree Lodge morgą Bournemouth, Dorsete. Ten buvo atlikta pomirtinė apžiūra.

2019 04 28 09:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt