šeštadienis, gruodžio 5 d.
Policija perspėjo dėl teroro pavojaus traukiniuose
tiesa.com

Londono policija ir dar kartą priminė, kad teroristinio akto pavojus Jungtinės Karalystės sostinėje vis dar ypač didelis. Ypatinga grėsmė iškyla viešuoju transportu besinaudojantiems londoniečiams.

Besikraipdami į sostinėje viešuoju transportu besinaudjančius žmones, Londono policijos atstovai pabrėžė, kad būtent keleiviai yra policijos akys ir ausys.

Londono Transporto Policija (angl. British Transport Police, BTP) pradėjo vykdyti precedento neturintį projektą, kuris vadinasi „Pastebėk. Pranešk. Išspręsta” (angl. See IT. Say It. Sorted). Taip viešuoju transportu besinaudonaktys londoniečiai kviečiami būti itin akylais ir pastebėjus ką nors neįprasto apie tai nedelsiant pranešti.

„Potencialiems saugumo pažeidėjams norime nusiųsti aiškią žinutę, kad Londone yra tūkstančiai akylų akių ir ausų, kurie yra pasirengę pranešti apie potencialią saugumo grėsmę, o transporto darbuotojai bei BTP yra parengtyje nedelsiant reaguoti”, - sakė geležinkelių ministras Paulas Maynardas.

Keleiviai perspėjami ypač atkreipti dėmesį į:

• Policijos ar darbuotojų vengiančius keleivius;

• Be priežiūros paliktus krepšius, lagaminu ar dėžes;

• Saugumo instaliacijas tikrinančius asmenis.

Keleiviai prašomi nedelsiant susisiekti su transporto darbuotojais arba BTP žinute numeriu 61016 arba skambinant 0800 40 50 40.

2016 11 01 12:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt