pirmadienis, liepos 6 d.
Policija su parduotuvių vagimis kovos atvirlaiškiais
tiesa.com

Kembridžo policija į savo darbą pažiūrėjo kūrybiškiau ir dažnai vagystes iš parduotuvių padarantiems asmenims ketina išsiuntinėti prevencinius atvirlaiškius.

Pakartotinai nusižengiantys asmenys gaus specialius atvirukus, kuriuose įspėjama apie vagystės pasekmes. Taip pat atviruke informuojama apie policijos bendradarbiavimą su prekybininkais ir atsakingų asmenų areštavimą.

Įprastai vien Kembridžo regione per metus įvykdoma apie 4357 vagysčių iš parduotuvių. Neoficialiais duomenimis, vagystes iš parduotuvių dažnai vykdo ir organizuotos Rytų europiečių grupuotės.

Bendruomenės saugumo specialistė Julie Hanrahan sakė, kad atvirlaiškiais siekiama pabrėžti svarbiausias nusikaltimų tendencijas, nes nuo vagysčių iš parduotuvių vis dažniau nukenčia verslo ir visa vietinė bendruomenė. Dažnai padarantys panašius nusikaltimus atvirlaiškiais įspėjami, kad informacija apie nusikaltėlius yra dalinamasi tarp daugumos regionų parduotuvių, todėl atpažinus asmenį, jis gali būti išprašytas iš parduotuvės bet kuriuo metu.

Policija kovodama prieš vagystes iš parduotuvių taip pat pasitelkė radijo, „Facebook“ reklamas, skirtas jauniems žmonėms, meninius plakatus parduotuvėse ir mokyklose. Tokiose reklamose pabrėžiama, kad pavogtas kiekis nesvarbus, vagystė Jungtinėje Karalystėje bet kuriuo atveju užtraukia kriminalinį įrašą, kuris sukels sunkumų įsidarbinant ateityje.

2013 04 22 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt