penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Policija turi informacijos ir mano, kad 2015 metais, Wisbechiuje gyvenantis dingęs lietuvis gali būti gyvas
tiesa.com
asmeninio albumo nuotr.
Ričardas

Ričardas Puišys, kuriam dingimo metu buvo 35 metai, paskutinį kartą buvo pastebėtas Čateryje (Chatteris), Dean Drove, Iretons Way, savo darbovietėje Nightlayer Leek Kompanijoje, 2015m. rugsėjo 26d.

Nepaisant didžiausių pastangų, policija jo nerado ir iki šiol tikėjo, kad jis buvo nužudytas.

Bedfordshire, Cambridgeshire ir Hertfordshire Sunkių Nusikaltimų skyriaus vyriausiasis detektyvas Adam Gallop sakė, kad ‘paskutinius keturis metus Ričardo dingimas mums buvo neįspėjama mįslė. Mes atlikome išsamų tyrimą, bet vis tiek dar nežinome kas jam nutiko. Mes pradėjome nuo dingusio be žinios žmogaus paieškos, tačiau neradę jokių gyvybės ženklų, ėmėme tikėti, kad jis buvo nužudytas. 

Dar tyrimo pradžioje mes sužinojome, kad Ričardui atsitiko kažkas blogo, ko pasėkoje suareštavome vieną asmenį ir apkaltinome jį žmogžudyste, tačiau dėl įrodymų stokos byla nepasiekė teismo ir kaltinamai buvo panaikinti.

Ričardo kūnas niekada nebuvo rastas, o 2018 metų vasarą mes gavome naujos informacijos, bylojančios, kad jis dar gali būti gyvas. 2018m. atsirado nauja Facebooko paskyra su Ričardo vardu ir nuotraukomis, kurios mūsų manymu yra Ričardo nuotraukos. Mes bandėme susisiekti su asmeniu, kuriam priklauso ši paskyra, bet išsiaiškinti ar Ričardas gyvas, taip ir nepavyko. Mūsų žiniomis, prie Facebooko paskyros yra prisijungiama iš Wisbechiaus teritorijos, bet mes negalime nustatyti tikslios prisijungimo vietos.’

Mes labai prašome susisiekti su mumis, jei turite kokios nors informacijos apie Ričardą, nes net mažiausias dalykas gali būti mums naudingas. 

Vyriausiasis detektyvas Adam Gallop dar pridėjo: ‘ar Ričardas gyvas ar ne, kažkas vis tiek žino, kas jam nutiko. Prašome pasielgti teisingai ir susisiekti su mumis.’ 

Jei turite informacijos, galite pateikti ją internetu https://mipp.police.uk/operation/35SA020115C09-PO1 (Angliškai) arba https://mipp.police.uk/operation/35SA020115C09-PO2 (Lietuviškai).

Taip pat galite paskambinti Kembridžšyro policijai telefonu 101 arba anonimiškai susisiekti su nepriklausoma labdaringa įstaiga Crimestoppers telefonu 0800 555 111 arba internetu www.crimestoppers-uk.org

2019 11 27 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt