ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Policijos pagalbos nesulaukusi britė vagį sugavo pati
tiesa.com

Internete sparčiai plinta istorija apie moterį, kuri pati surado iš jos pavogtą dviratį ir jį sugebėjo atsiimti tuo metu, kai policija demonstravo bejėgiškumą.

Londono gyventoja Sharron Jenson į policiją kreipėsi po to, kai iš jos buvo pavogtas 915 svarų sterlingų kainavęs dviratis. Tačiau pareigūnai moterį netrukus informavo, kad vagystės bylą nutraukta „pritrūkus įrodymų“.

Praėjus kelioms dienoms po vagystės 44 metų londonietė skelbimų portale „Gumtree“ aptiko pranešimą apie parduodamą dviratį Epsome, o nuotraukoje atpažino savo daiktą.

Pardavėjo vardą, telefono numerį ir adresą ji pranešė policijai, tačiau ši nesiėmė jokių veiksmų.

„Pateikta informacija buvo peržiūrėta, tačiau duomenų neužteko tyrimui pradėti“, – taip savo (ne)veikimą aiškino Londono policija.

Tuomet nukentėjusioji nutarė imtis veiksmų pati.

Sh. Jenson įsigijo išankstinio papildymo telefono kortelę ir susisiekė su dviračio pardavėju. Sužinojusi, kad jis tebeturi dviratį sulygo su juo kainą – 390 £ – ir sutarė netrukus atvažiuoti prekės apžiūrėti.

Pamačiusi dviratį moteris dar kartą įsitikino, kad tai jos daiktas. Ji paprašė pardavėjo dviratį išbandyti, vyrui sutikus su šia sąlyga ji sėdo ant dviračio ir neatsigręždama numynė tolyn.

Netrukus ji sulaukė trumposios žinutės iš pardavėjo.

„Tikriausiai nepastebėjai, kad ant mano namo yra vaizdo stebėjimo kameros. Turi pusvalandį dviračio grąžinimui“, – rašė pardavėjas, vėliau pakartojęs įspėjimą ir pareikalavęs dviratį atiduoti per 10 minučių

Galiausiai jis paskambino, tačiau moteris tik pranešė vyrui, kad dviratis priklauso jai ir buvo pavogtas. Tariamas savininkas tik nusijuokė ir daugiau nieko neatsakęs padėjo ragelį.

„Dabar jau nesistebiu, kodėl nusikaltėliai galvoja, kad gali išsisukti nenubausti – nes jie iš tikrųjų gali“, – pasakojo istorijos moralą Sh. Jenson.

2018 10 12 13:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt