antradienis, kovo 9 d.
Policininkai prasižengėlius gaudo iš autobusų
tiesa.com

Beveik 20 automobilių vairuotojų artimiausiu metu turėtų sulaukti 200 svarų sterlingų baudos už tai, kad vairuodami transporto priemonę jie naudojosi mobiliaisiais telefonais. Kaip pareigūnai nustatė tokius pažeidėjus? Jie buvo „gaudomi“ pareigūnų, pasislėpusių dviaukščiuose autobusuose, rašo Metro.co.uk.

Vos per 1,5 valandos West Midlands pareigūnai baudas išrašė 19 šiaurės vakarų Birminghame automobilius vairuojančių žmonių, kurie naudojosi telefonais.

Pareigūnų komanda, suburta siekiant sumažinti pavojų keliuose, pasinaudodami dviaukščiu autobusu slapta „gaudė“ pažeidėjus, juos fiksavo vaizdo stebėjimo kameromis.

„Du antrame ir du pirmame autobuso aukšte įsitaisę pareigūnai filmavo prasižengusius vairuotojus, kuriems vėliau buvo išrašomos baudos. Už tai jie bus nubaudžiami 200 svarų sterlingų bauda ir šešiais taškais, – sakė pareigūnas Markas Hodsonas. – Tai labai efektyvus būdas eismo taisyklių pažeidėjams gaudyti. Be to, tai nėra sunku ir mūsų niekas nepastebi. Per 2,5 valandos „pagavome“ 41 pažeidėją.“

Vis daugiau žmonių žino, kad policininkai tokiomis neįprastomis priemonėmis „gaudo“ pažeidėjus, tad tai yra ir puiki prevencinė priemonė.

2018 11 28 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt