sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Policininko planas pasipelnyti iš konfiskuotų narkotikų neišdegė
tiesa.com

Sugalvojęs pasipelnyti iš darbe saugomų konfiskuotų narkotikų, britas policininkas manė atradęs aukso gyslą. Dabar jau buvusiam pareigūnui verslo planas neišdegė. Teismas vyrą nuteisė kalėti ketverius metus, - pranešė portalas mirror.co.uk

Iš Manchesteryje esančių Elizabeth Slinger Road ir Longsight policijos nuovadų buvęs policininkas Philipas Eckersley’us pavogė kanapių už £5,800 bei kitų policijos konfiskuotų narkotinių medžiagų, vertų £3,900.

Karališkajame Liverpoolio teisme įrodymų saugojimo skyriuje dirbęs 28-erių policininkas prisipažino planavęs pavogtus B ir C klasės narkotikus parduoti ir taip užsidirbti papildomų pinigų.

Už darbo vietoje įvykdytą nusikaltimą P. Eckersley’us buvo nuteistas kalėti ketverius metus ir tris mėnesius.

Dėl P. Eckersley’aus veiklos su policininkų korupcija kovojančiam padaliniui kilo įtarimų tuomet, kai paaiškėjo, kad vyras yra vienas iš nedaugelio pareigūnų, savanoriškai dirbančių dviejose nuovadose. Atlikus kratą vyro namuose buvo rastas didelis kiekis iš policijos pavogtų narkotikų.

Detektyvas inspektorius Chrisas Packeris teisme sakė, kad kovos su korupcija padalinio tikslas yra atrasti ir nubausti tokius policijos vardą teršiančius darbuotojus, kaip P. Eckersley’us. „Kovos su korupcija padalinys yra skirtas kovoti būtent su tokias supuvusiais obuoliais, kaip P. Eckersley’us”, - teisme sakė C. Packeris. 

2015 04 21 10:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt