pirmadienis, liepos 13 d.
Pradėjo gaudyti užsienyje iš pašalpų gyvenančius britus
tiesa.com

Paskaičiuota, kad praėjusiais metais užsienyje iš neteisėtai gaunamų pašalpų gyvenantys britai Jungtinės Karalystės (JK) mokesčių mokėtojams atsiėjo per £81 mln., - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Sugauta apie 6 tūkst. sukčių, kurie iš valstybės gerovės pašalpų gyveno tokiose šalyse, kaip Ispanija, Pakistanas, Turkija ir netgi Afganistanas bei Zambia.

Spėjama, kad iš valstybės pašalpų užsienyje vis dar gyvena labai didelis kiekis asmenų. Augant susirūpinimui, kad neteisėtai pasisavinamos milžiniškos sumos pinigų, skirtų padėti socialiai remtiniems piliečiams, suburta speciali komanda, kuri kovoja su tokio pobūdžio britų emigrantų sukčiavimu.

„Mes turime pažaboti sukčiavimą, kad ir kurioje pasaulio šalyje jis bebūtų. Tai ne tik neteisėtas mokesčių mokėtojų pinigų pasisavinimas, jie pinigus atima iš tų, kuriems jų labiausiai reikia”, - sakė mokesčių mokėtojų aljanso atstovas Jonathanas Isaby’is.

Darbo ir pensijų departamento (angl. Department of Work and Pensions) duomenys rodo, kad 2014-siais buvo sugauti 5,719 užsienyje gyvenantys sukčiai. Spėjama, kad tai tik maža dalis visų, svečiose šalyse iš JK pašalpų gyvenančių britų. 

2015 05 19 09:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt