šeštadienis, birželio 6 d.
Praėjus 17 metų po vyro sužalojimo, sulaikytas tai galimai įvykdęs įtariamasis
tiesa.com
Twitter.com, Metropolitan Police
Marvinas Cousonas (kairėje)

Marvinas Cousonas prieš 17 metų buvo pašautas viename Londono bare, tačiau tik dabar į jį kulką paleidęs vyras buvo sulaikytas policijos.

Detektyvai jau 13 metų tiria M. Cousono, mirusio 2015-ųjų rugpjūčio 8 d. bylą. Jis 2002-aisiais buvo pašautas rytų Londone, Shoreditche kadaise buvusiame bare. Marvino sveikata buvo sužalota taip, kad jis nebegalėjo nei kalbėti, nei vaikščioti ir daugiau nei 13 metų buvo prikaustytas prie ligoninės lovos.

Ketvirtadienio rytą policija sulaikė 40-metį vyrą pareiškus jam įtarimus šaunamojo ginklo laikymu ir nešiojimusi, siekiant sukelti pavojų kitiems.

„Iki 17-ųjų Marvino sužalojimo metinių liko kelios dienos, o šį rytą mes sulaikėme įtariamajį, – ketvirtadienį sakė detektyvas vyr. inspektorius Noelas McHughas. – Viliuosi, kad tai paskatins žmones mintimis sugrįžti į tą 2002-ųjų gegužės 12 dieną ir barą. Su mumis susisiekė įvykio liudininkai ir esame labai už tai dėkingi. Jų pagalba buvo labai naudinga ir padėjo suprasti, kas nutiko tą lemtingą vakarą. Suprantu, kad dėl nusikaltimo pobūdžio ne visi norės atskleisti daugiau to vakaro detalių arba mano nebesugebėsiantys prisiminti, kas tada vyko, nes susišaudymas įvyko prieš 17 metų. Tačiau Marvino šeima to nepamiršo. Metų metus jų širdys plyšo iš skausmo lankant ligoninėje mylimą vyrą. 13 metų jis gulėjo negalėdamas pajudėti ir kalbėti, kol galiausiai iškeliavo.“

M. Cousono sesuo Margaret po įtariamojo sulaikymo sakė: „Sekmadienį, gegužės 12 d. bus 17-osios Marvino sužalojimo metinės. Nė dienos nebūna, kad apie tai nepagalvotume. Šis baisus incidentas sugriovė tiek daug žmonių gyvenimų. Kas rytą pabundu ir kas vakarą užmiegu su mintimis, kodėl taip atsitiko būtent Marvinui. Jis nebuvo nusikaltėlis, mylėjo gyvenimą ir savo šeimą, jo dar laukė nuostabūs metai. Du jo vaikai atšventė 20-uosius gimtadienius. Juodu tėtį prisimena tik iš nuotraukų spaudoje ir gulintį ligoninės lovoje.“

„Kad ir kiek laiko bus praėję, prašysiu, kad policija nenutrauktų šios bylos tyrimo. Mes tikrai nepasiduosime ir kovosime dėl teisingumo. Pagaliau tyrimas pajudėjo. Kentėjome 17 metų“, – tęsė sesuo.

M. Cousonas, kuriam tuo metu buvo 26-eri, buvo pašautas šalia rytų Londone esančio baro, kuris jau nebeegzistuoja. Incidentas įvyko 300 žmonių akivaizdoje. Iki pat mirties net 13 metų sužalotas vyras praleido prikaustytas prie ligoninės lovos. Jį kasdien lankė mylintys artimieji ir draugai. 

2019 05 10 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt