penktadienis, liepos 1 d.
Prancūzų leidinys atskleidė Kremliaus šeimininko paranoją: V. Putiną į tualetą lydi 6 pareigūnai, atliekantys keistą darbą
BNS
Scanpix
Vladimiras Putinas

Socialiniuose tinkluose paplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kad net į tualetą Vladimirą Putiną lydi šeši žmonės. Ką jie ten daro su Rusijos vadovu? Atsakymą pateikė žurnalas „Paris Match“.

Pasak leidinio, iš būrio, lydinčio V. Putiną į užsienį, vienas žmogus yra atsakingas už jo natūralių išmatų surinkimą ir pargabenimą atgal į Maskvą. Esą taip saugoma informacija apie jo sveikatą, t. y. apie jo gydymą. Pasak „Paris Match“, pirmą kartą ši informacija išlindo dar 2019 m. spalį po V. Putino vizito Saudo Arabijoje.

Šaltiniai Artimuosiuose Rytuose leidinio žurnalistams teigė, kad šią subtilią misiją kontroliuoja Federalinė apsaugos tarnyba (FSO), kuri yra atsakinga už Rusijos pareigūnų saugumą. Agentas turi sudėti V. Putino ekskrementus į specialius maišelius, kad neliktų jokių pėdsakų, ir pargabenti juos į Rusiją specialiame lagamine. Tokia praktika jau buvo taikoma ir per V. Putino vizitą Prancūzijoje 2017 m. gegužės 29 d., kai Emmanuelis Macronas priėmė jį Versalyje.

Alfa.lt jau rašė, kad V. Putino, kuriam spalio mėnesį sukaks 70 metų, sveikata jau seniai kelia įtarimų. Balandžio pradžioje nepriklausomų žurnalistų leidinys „Projekt“ paviešino tyrimą apie V. Putiną nuolat lydinčias gausias gydytojų pajėgas ir jo pamėgtas elnių kraujo ragų vonias. Iš tyrimo galima spėti, kad Rusijos vadovas V. Putinas – rimtas ligonis. Kovo mėnesio pradžioje politologas, buvęs prestižinės Maskvos diplomatų ir šnipų kalvės profesorius Valerijus Solovėjus pranešė, kad jo šaltiniai teigia, jog V. Putinas karo su Ukraina pradžioje buvo užsidaręs bunkeryje Altajaus kalnuose, nes sunkiai serga, ir gynybos ministras Sergejus Šoigu jį įtraukė į šamanų ritualus, turinčius pagerinti sveikatą.

Balandžio 23 d. per susitikimą su tuo pačiu S. Šoigu V. Putinas atrodė susikūprinęs ir visą laiką buvo dešine ranka įsikibęs į stalą. Per gegužės 9-osios paradą Maskvoje Rusijos vadovo veidas buvo ištinęs ir jis eidamas šlubavo, o prisėdęs savo kojas jis uždengė pledu.

Vis dėlto šie faktai netrukdo Kremliui ir toliau teigti, kad V. Putinas yra visiškai sveikas. Neseniai užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas TF1 eteryje su tokiu pat įkarščiu kaip ir tada, kai kalbėjo apie „denacifikacijos“ operacijas Ukrainoje, pareiškė, kad gandai apie Rusijos vadovo sveikatą yra nepagrįsti.

„Nemanau, kad sveiko proto žmogus gali įžvelgti šiame žmoguje kokios nors ligos ar susirgimo požymių“, – teigė „Putino Ribbentropas“.

Kremliaus spaudos sekretorius, rusiškas Goebbelsas – Dmitrijus Peskovas – taip pat tvirtina, kad V. Putino sveikata yra „puiki“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2022 06 10 14:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt