sekmadienis, sausio 24 d.
Prašo pagalbos: paslaptingai be žinios dingo lietuvis
tiesa.com

Jungtinės Karalystės sostinėje paslaptingomis aplinkybėmis be žinios dingo lietuvis. Artimieji kreipėsi į „Tiesos” redakciją prašydami pagalbos pasidalinant žinia Anglijos lietuvių bendruomenėje.

Antradienio ryte su portalu Tiesa.com susisiekė dingusio Anglijos lietuvio brolis Tomas Kasiulis. Vyras pasakojo, kad Alvydas Kasiulis dingo dar praėjusį trečiadienį, tačiau kol kas policija paaiškinimų nepateikė. Anot T. Kasiulio, dingimo aplinkybės – labai paslaptingos.

Dingusiojo brolis pasakojo, kad Alvydas Kasiulis (32) su kolegomis dirba Londone, statybų sektoriuje. Po darbo liepos 25 d., apie 17:20 val. vyras nuėjo atvaryti automobilio ir nebegrįžo. Po kurio laiko kitas kolega nuėjo ieškoti Alvydo, tačiau rado tik užrakintą lietuvio automobilį. Kolegos apieškojo aikštelę, tačiau vyro niekur nerado.

[10190,10191] 

„Policijai pranešė ryte. Išieškojo parkus statybos aikstelę. Niekas nieko nematė ir nežino. Vietos policija užplombavo statybvietę, bet jokių žinių. Pasitelkė, kaip jie patys sako, palydovą. Pasak pareigūnų, visos miesto kameros skanuoja žmonių veidus ir ieško žmogaus.”, - „Tiesai” pasakojo sunerimęs Tomas Kasiulis.

[TW=https://twitter.com/MPSHarrow/status/1023673138540892160]

Neaiškiomis aplinkybėmis dingęs Alvydas Kasiulis darbus vykdė Harrow rajone, ardesu Stanmore Spring Lake 4 HA7 3BX.

„Kažkoks kosmosas. Žmogus dingo kaip į vandenį.”, - stebėjosi dingusiojo brolis Tomas.

Alvydas Kasiulis su žmona Jungtinėje Karalystėje gyveno mažiausiai aštuonis metus.

Jei turite informacijos apie dingusįjį, nedelsiant susisiekite su policija trumpuoju numeriu 101.

2018 07 31 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt