penktadienis, liepos 10 d.
Premjeras žmonai nupirko mašiną: išrinko seną „kibirą“
tiesa.com

Savaitgalį netikėto svečio sulaukė pietryčių Anglijoje esančios naudotų automobilių pardavimo aikštelės darbuotojai: čia mašiną įsigyti nutarė pirmasis šalies politikas.

Premjeras Davidas Cameronas nedidelio Minster Lovello miestelio aikštelėje penktadienį vakare apsilankė ne kaip politikas, o kaip eilinis pirkėjas. Įprastai nevairuojantis, o 200 tūkst. svarų sterlingų vertės patobulintu ir nuo teroristinių išpuolių apsaugotu „Jaguar“ vežiojamas politinis Jungtinės Karalystės lyderis šįkart ieškojo kur kas pigesnio automobilio.

Abstulbusiam pardavėjui Ianui Harrisui premjeras teigė, kad ieško mašinos savo žmonai Samanthai. Norėjo „ko nors pagaminto JK“, bet neradęs tinkamo gana greitai apsisprendė, ko nori – nusitaikė į 2004 metais pagamintą mėlyną „Nissan Micra“, kainuojantį mažiau nei 1500 £. Automobilis – kaip reikiant panaudotas: ankstesni savininkai juo spėjo nuvažiuoti 150 tūkst. kilometrų.

Į nedidelio automobilio kainą buvo įtrauktas ir pilnas degalų bakas, kas labai patiko premjerui, kuris, anot pardavėjo, naująjį pirkinį iš aikštelės išvairavo „labai patenkintas“.

[3492]

2016 05 23 10:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt