antradienis, rugpjūčio 4 d.
Prie JK parlamento - šūviai. Yra aukų
tiesa.com

Prie Jungtinės Karalystės Parlamento Londono centre įvykdytas teroristinis išpuolis. Po to, kai ant Westminsterio tilto automobilis įvažiavo į pėsčiuosius, nuaidėjo šūviai. Westministerio rajone vyko policijos operacija.

Naujausiais duomenimis, teroristinės atakos metu žuvo trys asmenys: Parlamente nudurtas policijos pareigūnas ir du automobilio partrenkti pėstieji.

BBC teigimu, iš viso automobilis partrenkė penkis pėsčiuosius.

Londono centre sustabdytas eismas, uždarytas metro, žmonėms liepta likti patalpų viduje ir laikytis toliau nuo langų. 

Politikai ir žurnalistai socialinėje erdvėje dalinosi informacija apie girdėtus keturis šūvius ir susirėmimų garsus.

Londono policija patvirtino, kad trečiadienį, 14:40 val. prie Parlamento kilo incidentas. Peiliu ginkluotas vyras puolė policijos pareigūnus ir sužeidė vieną policininką. Užpuolikas netrukus nukautas. 

Liudininkų teigimu incidento vietoje dirbo daug paramedikų.

Londono greitosios pagalbos tarnyba patvirtino, kad šiek tiek prieš 15 val. aikštėje priešais Parlamento rūmus nusileido paramedikų sraigtasparnis. 

Skotlandjardas patvirtino, kad sužeistųjų - daugiau nei vienas.

Socialiniame tinkle "Twitter" pasirodė informacija, kad sužeisti penki žmonės, kiti liudininkai paskelbė, kad sužalojimus patyrė mažiausiai 12 žmonių. 

Pasigirdus šūviams, turistų ir vietinių minios pasileido bėgti visomis kryptimis. Liudininkų teigimu, kilo didžiulė panika.

Paskutiniais duomenimis, prie parlamento buvo švaistomasi ne tik peiliu, aidėjo šūviai, bet vienas asmuo automobiliu taranavo grupę praeivių. Vis daugiau įvykio liudininkų teigia, kad sužeistųjų apie 12 žmonių. 

[6510]

[6511]

[6512]

[6513] 

2017 03 22 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt