penktadienis, liepos 10 d.
Prie naktinio klubo – kraupus jaunuolio išpuolis
tiesa.com

Savaitgalį jaunuolio vairuojamas automobilis rėžėsi į būrį žmonių, stovėjusių prie naktinio klubo: sužeistieji palikti likimo valiai, o kaltininkas spruko, tačiau pabėgo netoli.

Incidentas įvyko Velso mieste Newport’e sekmadienį paryčiais, apie 5.30 val. prie naktinio klubo Cambrian Road gatvėje. Tokiu metu greta jo būriavosi nemažai žmonių, o minios viduryje stovėjęs automobilis „Ford C-Max“ netikėtai pradėjo važiuoti tiesiai į būrį, taip sukeldamas paniką.

Partrenkęs kelis žmones vairuotojas ėmė važiuoti atbuline eiga, aplinkiniai bandė jį sulaikyti, tačiau automobilis iš įvykio vietos nuvažiavo. Vėliau 4 nukentėjusieji nugabenti į ligoninę, pranešta, kad jų gyvybei pavojaus nėra, tačiau sužalotos moterys patyrė tokias traumas, kurių padarinius jus visą likusį gyvenimą.

Žmones taranavęs automobilis vėliau rastas padegtas už maždaug 3 kilometrų nuo klubo. Ryte sulaikytas ir įtariamasis – 18-metis jaunuolis, kuris sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pareigūnai taip pat sulaikė dar vieną jo bendraamžį, du 19-mečius bei 22 metų merginą, kurie, kaip manoma, prisidėjo prie šio išpuolio.

Teigiama, kad įvykis su terorizmu nesiejamas, incidento priežastis aiškinasi policija.

2018 04 30 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt