ketvirtadienis, liepos 7 d.
Prie Prezidentūros susirinko LGBT bendruomenės rėmėjai
Alfa.lt
BNS
Fotobankas
LGBT

Prie Prezidentūros šeštadienį rinkosi LGBT bendruomenę palaikantys asmenys. Renginys suorganizuotas po to, kai vieno vaiko motina išplatino viešą kreipimąsi į prezidentą Gitaną Nausėdą.

Siekdami atkreipti šalies vadovo dėmesį šeštadienį prie moters prisijungė kai kurie politikai, rašo portalas delfi.lt.

„Aš stoviu tikrai už daugiau nei tik savo vaiką – aš stoviu už daug vaikų ir daug tėvų, kurie šiandien Lietuvoje dar jaučiasi nepatogiai“, – teigė į prezidentą kreipusis ir šeštadienį prie Prezidentūros atėjusi Rasa Račienė.

Renginyje pasirodęs Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius sakė besitikintis, kad bendruomenei reiškiama parama leis „konstruktyviau LR Seime svarstyti Partnerystės įstatymą, kuris bus pateikiamas dar kartą artimiausiu metu“.

Šią paramos akciją suorganizavo rinkodaros specialistė Dovilė Filmanavičiūtė, savo feisbuke ji rašė: „Gana skirstyti mūsų sūnus ir dukras į vertesnius. Gana tų užmerktų akių, kad šiandien tai mūsų neliečia. Šiandien aš noriu stovėti su mama Rasa Račiene pagrindinėje Vilniaus aikštėje. Kaip žmogus. Kaip mama.“

Prie R. Račienės ji ragino prisijungti ir kitus: „Jei tik eisit pro šalį ar rasit laiko eiti, prieikit, pasisveikinkit, apkabinkit, pasakykit gerą žodį, pastovėkit kartu. Rasai tai labai svarbu. Mums visoms tai svarbu.“

Prezidento G. Nausėdos pirmadienio darbotvarkėje yra numatytas susitikimas su R. Račiene.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

BEKOMENTARU:

2021 10 23 12:38
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt