ketvirtadienis, spalio 22 d.
Prieš rungtynes – futbolininko mirtis
tiesa.com

Italiją ir visą futbolo bendruomenę apskriejo skaudžios naujienos – viešbučio kambaryje rastas negyvas „Fiorentina“ komandos kapitonas Davide Astori, kuriam sausį sukako vos 31-eri.

Nelaimė įvyko viename iš Udinėje įsikūrusių viešbučių buvo apsistojusi visa „Fiorentina“ komanda, šeštadienį turėjusi „Serie A“ pirmenybėse susikauti su vietos „Udinese“.

Teigiama, kad komanda ryte rinkosi į treniruotę, tačiau niekaip nesulaukė iš kambario išeinančio ekipos kapitono. Atidarius jo kambario duris paaiškėjo skaudi žinia – jis neberodė jokių gyvybės ženklų. Manoma, kad futbolininkas mirė tiesiog miegodamas.

„Udinese“ ir „Fiorentina“ rungtynės iškart po šio įvykio buvo atšauktos. Italijoje bus paskelbtas gedulas, todėl greičiausiai nebeįvyks visos likusios turo rungtynės.

D. Astori „Fiorentina“ gretose rungtyniauti pradėjo nuo 2015 metų. Jis per savo karjerą taip pat yra žaidęs „Roma“, „Milan“, „Cagliari“ (didžiąją savo karjeros dalį) bei dar kitose mažiau žinomuose klubuose.

reklama

Gynėjo pozicijoje rungtyniavęs D. Astori taip pat yra vilkėjęs Italijos rinktinės marškinėlius. Jis iš viso nacionalinėje komandoje sužaidė 14 rungtynių bei pelnė vieną įvartį.

Futbolininkas prieš kelias savaites tapo tėvu.

2018 03 03 19:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt