pirmadienis, rugsėjo 28 d.
Prieš vestuves merginą išniekinęs Rytų Londono monstras laisvės daugiau nematys
tiesa.com

Griežčiausios bausmės sulaukė jaunas vyras, kuris Rytų Londone išprievartavo merginą nepaisant to, kad kitą dieną buvo suplanuotos jo vestuvės. Nusikaltėlis įkalintas visam gyvenimui.

Šalį sukrėtęs nusikaltimas įvykdytas šių metų sausio 12-osios vakarą Londone, Hackney savivaldybėje, šalia Victoria parko. Čia vėlų vakarą buvo užpulta jauna mergina, kurią prievartautojas nusitempė į krūmus ir mažiausiai 2 valandas ją prievartavo, mušė, visa tai fiksavo telefono kamera.

Baigdamas savo niekingą išpuolį vyras atėmė iš merginos telefoną. Auka į policiją kreipėsi vos grįžusi į namus, kurie yra visai greta nusikaltimo vietos.

Praėjus vos 5 dienoms buvo sulaikytas įtariamasis – vos už kelių kvartalų gyvenantis 28 metų Derr’is McCann’as, kuris iš pradžių savo kaltę neigė, bet prispaustas nenuginčijamų įrodymų prsipažino.

Tyrėjus labiausiai šokiravo tai, kad juodą darbą įvykdęs nusikaltėlis jau kitą dienos ryte vedė savo draugę, su kuria laukiasi vaikelio.

Tyrimo metu nustatyta, jog D. McCann’as vėlų vakarą Rytų Londono gatvėse tikslingai ieškojo aukos ir jau buvo nusižiūrėjęs visai kitą moterų, tačiau nepavykus jos užpulti nusitaikė į atsitiktinai pro šalį ėjusią merginą. Ji per 2 valandas seksualiai išprievartauta mažiausiai 3 kartus, užpuolikas ją talžė rankomis, tyčiojosi.

Prokuroras dėl tokio elgesio nusikaltėlį pavadino monstru. Beje, D. McCann’as visai neseniai buvo išėjęs iš įkalinimo įstaigos, kurioje bausmę atliko taip pat už išprievartavimą.

Vaizdo įrašas iš nusikaltimo vietos:

Jaunikis prieš savo vestuves išprievartavo nepažįstamąją

2017 04 29 08:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt