pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Prieš žlungant restoranų imperijai, Jamie Oliver sau susimokėjo £5.2 milijonus
tiesa.com
facebook nuotrauka

Jamie Oliver, likus keliems mėnesiams iki restoranų tinklo žlugimo, sau susimokėjo £5.2 milijonus, tuo tarpu tinklo žlugimas atėmė Darbo vietas iš 1000 žmonių.

Gegužę iš 44 Jamie Oliver priklausančių restoranų tik 3 liko veikti, likusieji bankrutavo ir buvo uždaryti.   1000 žmonių staiga neteko darbo, o kreditoriams teko tvarkytis su £83 milijonais nuostolių.  

Vis dėl to, pasaulinio garso šefui kompanija the Jamie Oliver Group sumokėjo £5.2 milijonus, žinoma, tai - kiek mažiau už £8.6 milijonus, išmokėtus Jamie Oliver 2017 metais.  

Pasaulinio garso šefas Jamie Oliver gegužę sakė, kad yra sugniuždytas to, kad bankrutavo jo restoranų tinklas - tą mėnesį užsidarė 22 Jamie’s Italian restoranai, Barbecoa bei Fifteen.  

J. Oliver, investavęs 4 milijonus svarų vien šiais metais, tada teigė: „aš tikrai suprantu, kaip sunku visiems, kuriuos paveikė šis įvykis.”    

Jamie Oliver savo socialinio tinklo Twitter asmeninėje paskyroje rašė „aš sugniuždytas mūsų mylimų Jungtinės Karalystės restoranų žlugimo.  

Taip pat norėjau padėkoti visiems mūsų klientams, kurie mėgavosi mūsų maistu bei palaikė mus per praėjusį dešimtmetį, patarnauti jums buvo tikras malonumas.    

Jamie’s Italian įkūrėme 2008 metais, norėdami pasiūlyti kažką geresnio vidutinėje restoranų grandyje, puikią vertę ir žymiai geresnius produktus, geriausią rinkoje gyvūnų saugos ir gerovės programą ir puikią komandą, kuri dalinosi mano aistra nuostabiam maistui ir aptarnavimui. Ir mums tai pavyko.”    

Viena Jamie’s Italian darbuotojų Birminghame sakė: „Tiesiog gniuždo, visai to nesitikėjome… Tai tikrai brutalu…”  

2019 10 01 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt