ketvirtadienis, spalio 29 d.
„Primark“ pirktose kojinėse – žmogaus kaulas?
tiesa.com
Flickr.com

Policijos pareigūnai tiria, dėl ko ir kaip populiarioje drabužių parduotuvėje „Primark“ įsigytose kojinėse atsidūrė žmogaus kaulas.

Esekso pareigūnai atskleidė, kad kojinės buvo pirktos gruodžio 10 d. Colchesteryje esančioje parduotuvėje. Apie įvykį pranešta tik sausio 2 d.

„Detektyvai ir toliau aiškinasi, kaip kojinėse atsidūrė, kaip manoma, žmogaus kaulo dalis. Teigiama, kad kaulo dalis atskilo ne traumos metu, ant jo nerasta jokių odos ar kitų atraižų. Bendradarbiaujame su parduotuvės atstovais, kurie tą patį daro su prekių tiekėjais. Vyksta tyrimas“, – sakė policijos atstovas.

Svarbu paminėti, kad be tolimesnių ir detalesnių tyrimų sunku nustatyti tikslią kaulo kilmę ir jo amžių.

„Primark“ į tai žiūri labai rimtai. Tiekėjų, kurių kojinėmis prekiaujame, gamykloje jau atliktas tyrimas. Nerasta jokių įrodymų, kad gamykloje nutiko nelaimingas ar kitoks atsitikimas, tad tikėtina, jog objektas kojinėse atsidūrė kažkam jį ten įdėjus specialiai. Kol kas nėra aišku, dėl ko taip buvo pasielgta. Tai ne pirmas kartas, kai mūsų parduotuvės tampa įvairių incidentų, kurie, kaip paaiškėja po tyrimų, yra suklastoti ir netikri, taikiniu. Atsiprašome savo klientų, kurie savo prekėse rado šį neįprastą ir nemalonų objektą“, – skelbiama parduotuvės pranešime.

2019 01 25 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt