antradienis, rugsėjo 29 d.
Princas Viljamas: „jaučiau skausmą, kuriam joks kitas skausmas nėra lygus”
tiesa.com
facebook nuotrauka

Kembridžo kunigaikštis pasakojo jautęs „skausmą, kuriam joks kitas skausmas nėra lygus” po to, kai pasaulį netikėtai paliko jo mama princesė Diana.

Princas Viljamas apie išgyventus jausmus nutarė prabilti BBC filmuojant dokumentinį filmą apie psichinę sveikatą.    Jis teigė, kad „britiškai nesujudinama viršutinė lūpa” turėjo būti demonstruojama sunkiais laikais, tačiau žmonėms taip pat reikėjo „atsipalaiduoti ir galėti išreikšti savo jausmus, nes mes nesame robotai”.

Viljamas taip pat pasakojo, kaip darbas oro greitosios pagalbos pilotu jam parodė, kad „mirtis čia pat, už kampo”.   Jis pasakojo, kad išgyventa mamos mirtis jam leido jausti stiprų ryšį su artimojo netekusiais žmonėmis.    Jis sakė: „daug galvojau apie tai, kodėl taip jaučiuosi, mėginu suprasti, kodėl tą jaučiu, manau, kai netenki artimo tokiame jauname amžiuje, tiesą sakant, bet kokiame amžiuje, bet ypač kai tai nutinka vaikystėje, jauti skausmą, kuriam joks kitas skausmas nėra lygus”.   Princas pasakojo, kad emocinė darbo oro greitosios pagalbos pilotu pusė jam buvo sudėtinga, ypač po to, kai dirbo kariuomenėje, kur emocijos dažnai turėjo būti paprasčiausiai paslinktos šalin.   Jo teigimu greitosios pagalbos pasaulis buvo daug atviresnis, Viljamas pasakojo išgyvenęs labai grynas, emocijų kupinas dienas, kai kasdien turėjo dirbti su šeimomis, kuriems tekdavo pranešti pačias blogiausias žinias, kokių galima sulaukti.   „Ta gryna emocija… Jaučiau, kaip ji verda manyje ir jaučiau, kad galiausiai ji virs tikra problema. Turėjau apie tai kalbėti”.   BBC dokumentikoje, kuri bus transliuojama sekmadienį, princas Viljamas kalbės su Anglijos futbolo žvaigždėmis Peter Crouch, Danny Rose, Thierry Henry, Jermaine Jenas bei Gareth Southgate apie jų patirtas traumas bei spaudimą psichologinei sveikatai.   Viljamas su Hariu atidarė labdaros organizaciją „Heads Together”, skatinančią žmones atvirai kalbėti apie savo psichologinę sveikatą.     

2019 05 18 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt