pirmadienis, spalio 25 d.
PSO: Europoje po 10 ramesnių savaičių vėl daugėja COVID-19 atvejų
BNS
Scanpix
Koronavirusas

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ketvirtadienį paskelbė, jog daugiau kaip du mėnesius trukęs COVID-19 atvejų skaičiaus Europoje mažėjimas baigėsi, ir įspėjo, kad kils nauja pandemijos banga, jei „neišliksime drausmingi“.

„Praėjusią savaitę atvejų skaičius išaugo 10 proc., paskatintas didėjančio bendravimo, kelionių, susibūrimų ir socialinių suvaržymų švelninimo“, – spaudos konferencijoje sakė PSO Europos skyriaus direktorius Hansas Kluge.

PSO Europos skyrius taip pat paragino Europos futbolo čempionato rungtynes rengiančius miestus geriau stebėti žiūrovų judėjimą, taip pat ir prieš atvykimą į stadionus bei jiems iš jų išvykus.

„Mums reikia apžvelgti daug daugiau nei vien stadionus“, – sakė PSO Europos skyriaus vyresnioji nepaprastųjų padėčių valdymo pareigūnė Catherine Smallwood, spaudos konferencijoje paklausta apie rekomendacijas, daugėjant COVID-19 atvejų Londone ir Sankt Peterburge, kur turi vykti čempionato ketvirtfinaliai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 07 01 15:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt